Vitrína na zákusky je aj vašou vizitkou 

Nech sa to už volá akokoľvek. Dezertná skrinka, menšia a praktická multifunkčná chladiaca vitrína alebo pravdepodobne najčastejšie ako vitrína na zákusky. Tento druh gastro zariadenia má svoje miesto a opodstatnenie nielen v klasickom interiérovom vybavení cukrárne.  V mnohých stravovacích zariadeniach je vhodné povzbudiť chuť zákazníkov, aby si dali pod dobrom jedle aj niečo sladké v podobe niekoľkých zákuskov. 

     Profesionálnych chladiacich vitrín existuje niekoľko druhov. Rôznych typov a veľkostí, ktoré umožňujú aj samoobsluhu zákazníkov. Vyhovujú všetkým typom potrieb v tejto pestrej gastro oblasti. Menšie dezertné skrinky a vitríny na zákusky  sú ideálne v prevádzkach ako je kebab, predajňa čipsov či sendvičov Alebo aj v samoobslužnej prevádzke rýchleho občerstvenia, kde sa platí priamo pri pokladni. Môžu byť umiestnené pred vstupom do priestoru, kde sa usadíte k obedu, priamo v predajných priestoroch malej pekárne a cukrárne vyrábajúcej vlastné zákusky. 

Vitrína na zákusky s otáčacími policami

Vitrína na zákusky vás prezentuje 

     Vitríny na cukrárske výrobky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a konštrukčných modeloch.  Ponúkajú špecifické užívateľské vlastnosti, takže si „tú svoju vitrínu“ pre svoju prevádzku môže naozaj nájsť každý podnikateľ. Do menšej kaviarne alebo bistra sa výborne hodia stolné barové vitríny, ktoré sú ideálne na prezentáciu sendvičov, bagiet alebo balených nápojov. Klasické presklené chladiace vitríny ponúkajú množstvo variabilných možností. Prevedenie a rozmery je možné prispôsobiť konkrétnym požiadavkám. Aj na prezentáciu vašich vlastných   zákuskov, cukrárskych či pekárskych výrobkov. 

Vitrína na zákusky vás prezentuje

Oslovte svojich zákazníkov 

     Pokiaľ pôsobíte v oblasti verejného stravovania, potom poznáte dôležitosť dezertov či zákuskov.  Viete aj zo svojich skúseností, že výber dezertu je chvíľou, na ktorú sa teší veľa ľudí. Každopádne, či už ste tradičná reštaurácia alebo gastronomická prevádzka so samoobslužnou časťou, vhodná vitrína na zákusky je niečo, čo by nemalo chýbať vo vašej marketingovej stratégii. Nápoje a cukrárske výrobky zohrávajú dôležitú úlohu . Ide skutočne o prvky týkajúce sa nápojov a dezertov, na ktorých môžete vo všeobecnosti ľahšie vytvárať marže. Ak je k dispozícii samoobslužná časť, budete teda musieť svojich návštevníkov povzbudiť, aby si po hlavnom chode vybrali aj  zákusok. Z pekne naaranžovaného výberu vo vitríne na zákusky. 

Pridaj komentár