Óoo papuče, utkané z kvalitného materiálu 

Pohodlnosť nadovšetko! Touto vetou by sme mohli nazvať domácu obuv – papuče. Pohodlná obuv, ktorá nemusí byť len domáca, ale môže byť aj pracovná. V práci sa pre svoje pohodlie jednoducho prezujete do vašich papúč a cítite sa pohodlne po celý deň. 

Ružové chlpaté dámske papuče
Štýlové papuče nielen na doma

Ako a kde nosiť papuče? 

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým ako a kde je vhodné nosiť papuče? Táto komfortná obuv má primárnu funkciu zahriať naše nohy a preto sa jej väčšinou neprikladal veľký význam z hľadiska estetiky. V posledných rokoch ale aj táto funkcia naberá na obrátkach, hlavne po období covidu, keď sme doma trávili všetok čas a zároveň sme sa chceli cítiť a vyzerať dobre aj v našom „kráľovstve“. V súčasnosti máme rôzne varianty papúč, ktoré sú vhodné aj do práce v kancelárii aj na leňošenie doma. Moderné a kvalitné papuče vám okrem pohodlia dodajú aj štýl kdekoľvek ste.  

Papuče na doma 

Ak nosíte doma papuče pravidelne, nezabudnite sa o ne aj dobre starať. Vďaka správnej starostlivosti vám vydržia dlhšie a na pohľad bude ich nosenie príjemné pre oko (a nielen to vaše).  Okrem toho sa oplatí investovať do kvalitných papúč, ktoré vám vydržia nejednu zimu. Kvalitné papuče na doma musia byť ušité z materiálov, ktoré dokážu odolať dennodenným povinnostiam. Takými sú napríklad ohybná guma a nepremokavý zvršok.  

Papuče do práce 

Ak chcete v práci zažiariť a odlíšiť sa, skvelou voľbou sú moderné huňaté papuče od Karl Lagerfeld. nevšedné Gant alebo jedinečné od slovenskej firmy Robel. Doprajte si pohodlie aj vo vašich pracovných hodinách. V príjemnej obuvi sa vám bude aj lepšie pracovať, tak kašlite na predsudky a prezujte sa do krásnych papúč. 

Pánske papuče 

Papuče, povedzme si úprimne, sú po ponožkách druhým najčastejším darčekom na Vianoce pre pánov. Preto sa pri kúpe pánskych papúč, človek každoročne zamýšľa viac a  viac aj nad vzhľadom a kvalitou. Tak čo, tento rok to budú klasiky alebo prekvapíte netradičným dizajnom? 

Pánske biele gumené papuče
Dnes je široký výber papúč aj v pánskej kategórii

Dámske papuče 

Dámske papuče ako aj celý dámsky sortiment, majú väčšiu škálu farieb, materiálov a tvarov ako pánske papuče. V poslednom období sú veľkým trendom chlpaté papuče, alebo papuče s kožušinou. Dámy sa môžu vyjašiť už aj v tejto kategórii obuvi.  

Papuče pre hostí 

Obľúbené sú aj papuče pre hostí, najlepšie sú sady papúč. Pri sadách papúč máte zaručené, že budete mať v zálohe rôzne veľkosti a vaši hostia sa nebudú „biť“ o tie najkrajšie papuče, ktoré máte doma, keďže všetky budú rovnaké.  

Papuče sa ako okrajový sortiment dostávajú čoraz viac a viac do popredia v bláznivých aj tradičných variantoch. Najlepšie sú také, ktoré sa nasúvajú a tak ich vieme rýchlo obuť a vyzuť.  Tento typ obuvi sa nikdy nevytratí z našich domácností a pracovných skriniek.  

Pridaj komentár