Oblečenie pre zdravotníkov rôznych strihov a pestrofarebných prevedení

Zdravotnícke odevy

Vyšetrenie nebýva vždy príjemnou aktivitou. Preto nielen pacienti ale aj lekári potrebujú pocítiť pohodlie. Vybavenie ambulancie a ordinácie môže byť moderné, pekné a oku lahodiace. Rovnako štýlové sú aj zdravotnícke odevy, ktoré nosia či už sestričky ale aj lekári. Starým známym zvykom je nosiť klasické, biele a nie veľmi pekne vyzerajúce zdravotnícke odevy. Ide to však aj inak.

zdravotnícke odevy

Dnešné zdravotnícke odevy sú omnoho pohodlnejšie ako bývali kedysi

Kľúčom je strih

Moderné zdravotnícke odevy majú napríklad modernejší strih. Zatiaľ čo staršie modely neboli ničím výrazné, novodobejšie strihy sa vedia postave aj prispôsobiť a vyzerajú veľmi pôvabne. Základný rozdiel je medzi pánskym strihom a dámskym oblečením. Existujú samozrejme aj unisex možnosti, ktoré sa hodia najmä pri prijatí novej posily, ktorá neskôr dostane svoje oblečenie. Nie je však dôvod, prečo by páni nemali nosiť pánsky strih plášťa či nohavíc a dámy práve ten dámsky. Personál sa tak bude cítiť lepšie a komfortnejšie.

zdravotnícke odevy

Rôzne farby vystriedali nezaujímavú bielu

Dámske zdravotnícke odevy sú nápadité

Dámske zdravotnícke blúzky sú nápadité. Na výber tu máte z mnohých prevedení. Hodia sa napríklad pre detské lekárky alebo sestričky, pretože v detskej ambulancii môže všetko vyzerať veselšie. Skvele však sadnú aj veterinárnym ambulanciám ale aj kdekoľvek inde. K dispozícií sú srdiečka, postavičky či mašličky. Štýlovo pôsobia napríklad halloweenske prevedenia, ktoré sa dajú nosiť sezónne. Urobte si aj vy na pracovisku veselý halloween a potešte svojich pacientov príjemným pohľadom na usmiatu tvár a trendy oblečenie.

Rôznofarebné odevy pre premyslený outfit

Rôzne farby vytvárajú spolu premyslený outfit. Striedať môžete rôznofarebné blúzy s bielymi nohavicami. Či už si vyberiete červenú, modrú alebo zelenú farbu, svoje zdravotnícke odevy jednoznačne oživíte. Špecializované obchody však myslia aj na ďalšie kúsky, než len na plášte, blúzky a nohavice. Aj na operačnej sále môžete mať ladiacu čiapku alebo si zaobstarajte farebný fonendoskop.

Antibakteriálny a vodeodolný materiál

Druhy materiálov sú taktiež podstatné. Antibakteriálne odevy minimalizujú pachy a tiež možnosť šírenia mikróbov. Takéto oblečenie využijú či už praktickí lekári ale aj zubári, kardiológovia a iní špecialisti ale aj urgentný príjem. Okrem iného sa vám ponúka možnosť vybrať si vodeodolné zdravotnícke odevy. Tie sa hodia pre zubárov alebo iné ambulancie, ktoré pracujú s tekutinami.

Pridaj komentár