Tenisky – nielen na šport

Kedysi boli tenisky spájané výlučne len so športovými aktivitami, no dnes sa už nosia počas bežného dňa a to nielen vo voľnom čase, ale napríklad aj do práce. Prečo aj nie? Veď patria k najpohodlnejšej obuvi, v ktorej môžete bez problémov stráviť celý deň a nohy vás bolieť nebudú. Navyše sú v dnešnej dobe nesmierne trendy a nosia sa snáď k čomukoľvek. Napríklad ku krátkemu saku, k sukni či šatám. Nie je problém! Stačí mať cit pre módu, trochu fantázie a môžete ich skombinovať s akýmkoľvek outfitom. Nezabudnite všetko pekne zladiť, použiť šikovné módne doplnky, správnu vizáž a všetky hlavy sa budú za vami na ulici obzerať. Tenisky jednoducho patria do šatníka každej správnej nákupnej maniačky.

tenisky

Športová obuv je bežnou súčasťou našich každodenných outfitov

Pohodlné tenisky

Dnes je hitom ležérna tepláková móda a to najmä vďaka pohodlnosti, ktorú poskytuje. Bežne tak nájdete v nákupných centrách pobehovať nejednu módnu fanatičku, perfektne nastajlovanú, v komfortnom oblečení a v teniskách. Veď kto by už zvládol niekoľko hodinový shopping vo vysokých podpätkoch? Asi nikto. Veď to, že máte na nohách obuté tenisky ešte neznamená, že nie ste príťažlivá alebo menej ženská než ostatné dámy. Neverili by ste, aké krásne a sexi outfity sa dajú zostaviť s teniskami alebo inou obuvou na nízkej podrážke. Len sa pozrite koľko svetoznámych celebrít denne siaha po teniskách a ako skvele v nich vyzerajú – herečky, speváčky, dokonca aj krásne topmodelky, všetci podľahli módnemu trendu zvanom „tenisky“.

Tenisky na fitness a behanie

Samozrejme, ešte stále nájdete aj tenisky určené pre športové aktivity, ako napríklad na beh či cvičenie vo fitku. Takéto tenisky sa už na prvý pohľad výrazne líšia od voľnočasových tenisiek a to nielen ich vzhľadom, ale aj cenou. Športové tenisky sú extra vzdušné, ľahučké a ich úlohou je spevniť vám členok a odpružiť chodidlo, aby ste si zbytočne nenamáhali kolená a kĺby. Najčastejšie sa vyrábajú z ľahkých materiálov, vďaka čomu ani nepocítite, že ich máte na nohách a tým vám uľahčia aj samotné cvičenie, pretože na nohe neprekážajú. Cvičeniu vo fitku už prepadlo mnoho ľudí, no nie každému je jasné, že kvalitná športová obuv je základ pre zdravý pohyb bez úrazu. Rovnako dôležité je aj spoľahlivé fitness oblečenie či športové pomôcky.

tenisky

Kvalitná športová obuv je základom pri cvičení

Pridaj komentár