Syntetické clip in vlasy a všetko, čo potrebujete vedieť o ich používaní

clip in vlasy

Clip in vlasy vyzerajú prirodzene pre každodenné nosenie…

Syntetické clip in vlasy

Clip in vlasy sú výbornou metódou, ako si dokážete svojpomocne predĺžiť a zahustiť svoje vlasy už v priebehu pár minút. Sú tiež ideálnym riešením pre zmenu imidžu každej modernej ženy, ktorá dáva prednosť skôr možnosti príležitostne si predĺžiť vlasy (napr. pre vytvorenie spoločenského účesu pri rôznych príležitostiach, ako je návšteva divadla, plesu či svadby) pred trvalým predlžovaním vlasov napr. keratínom. Clip in vlasy sú ale vhodné aj pre každodenné používanie a nosenie rovnako, ako pre príležitostné. Na výber máte dve možnosti a to buď 100% prírodné ľudské, alebo syntetické clip in vlasy.

Clip in vlasy zo 100% ľudských vlasov môžete bez problémov upravovať rovnakým spôsobom (napr. natáčanie, žehlenie, kulmovanie), ako svoje prirodzené vlasy, ale zopár rád a trikov vám umožní upravovať aj syntetické clip in vlasy.

Ako si poradiť so syntetickými clip in vlasmi…

Ak predsa len zatúžite vyčarovať z rovných syntetických clip in vlasov vlnité, určite to neskúšajte pomocou kulmy, ale radšej si zaobstarajte varné natáčky. Pramene vlasov natočte na varné natáčky, uložte do hrnca a zalejte ich vriacou vodou. V tomto varnom kúpeli ich nechajte aspoň 10 minút postáť. Po vybratí z vody je potrebné nechať vlasy na natáčkach voľne uschnúť (najlepšie celú noc až do úplného uschnutia). Vlasy z natáčky neodtáčajte, iba jemne uvoľnite špirálu vlasov a natáčku opatrne vytiahnite.  Čím tenšie a menšie natáčky použijete, tým budú kučery pevnejšie. Ak vám stačí clip in vlasy iba jemne zvlniť, použite veľké natáčky.

clip in vlasy

…ale tiež na príležitostné nosenie

Je možné syntetické clip in vlasy aj umývať?

Syntetické clip in vlasy stačí ponoriť do vlažnej vody s troškou mydla, nechať 5 – 10 minút odmočiť a veľmi jemne umyť. Po opláchnutí vlažnou vodou môžete pre zjemnenie vlasov použiť aviváž, ktorú nakoniec dôkladne opláchneme vlažnou vodou. Clip in vlasy len jemne pretrepte a nechajte voľne preschnúť zavesené za vrchný clip.

Pridaj komentár