Futbalové zájazdy pre nadšencov futbalu

Posledná šanca, ako sa dostať na futbalové zájazdy

Ak ste pre povinnosti alebo iné dôvody odkladali futbalové zájazdy na niektorý svoj obľúbený klub, tak teraz už budete mať jednu z posledných možností. Ak sa vám teda nechce čakať na dalšiu sezónu, tak si pozrite hracie kalendáre zápasov a rýchlo si zarezervujte výlet za skvelým futbalom. Aj keď sa sezóna končí, to najlepšie ešte len príde. Pochopiteľne s koncom sezóny prichádzajú aj rôzne finálové zápasy či už v ligovách súbojoch, alebo rôznych pohárových súťažiach.

Futbalové zájazdy na Ligu Majstrov

futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy vás zavedú i do krásnej Allianz Arény

Práve táto časť sezóny priláka na štadióny a k telkám najviac futbalových nadšencov. Blíži sa totiž veľké berlínske finále Ligy Majstrov. Už v najbližších dňoch sa rozhodne o dvoch najlepších kluboch, ktoré si zmerajú sily vo finálovom súboji na Olympiastadion v Berlíne. Situácia pred odvetnými semifinálovými zápasmi je viac ako dramatická a sľubuje veľké bitky.

Na najlepšej ceste do finále je zatiaľ katalánsky klub FC Barcelona. Ten v domácom zápase, dokázal poraziť Bayern Mníchov 3:0, keď hviezdny Lionel Messi opäť ukázal kúsok svojej futbalovej geniality a dvomi gólmi podkopol bavorom nohy a do veľmi nepriaznivej pozície ich ešte v nadstavenom čase poslal treťím gólom Brazílčan Neymar. To by bolo už zrejme pre každé mužstvo „K.O.“, no Bayern sa dostal do podobnej situácie už aj vo štvrťfinále, keď na druhý zápas nastupoval za stavu 1:3 a pred vypredanou Allianz Arénou ukázal svoju silu a debaklom 6:1 rozdrvil portugalského majstra FC Porto.

Zaujímave to bude ešte aj Anglicku či Španielsku

futbalové zájazdy

Nepriamy súboj medzi rivalmi v španielsku pokračuje

Futbalové zájazdy vám ponúkajú možnosť užiť si aj posledné ligové súboje vo svetových ligách. Aj keď v Anglicku je už o majstrovi rozhodnuté, zaujímavé boje sa zvedú o miestenky do Ligy Majstrov medzi ďalšími veľkoklubmy, ako sú Manchester United, Arsenal Londýn či Manchester City. V Španielsku sa opäť bude bojovať zrejme do posledného zápasu, no všetky oči španielských priaznivcov sa upierajú na najbližší zápas Atlética Madrid s FC Barcelonou.

V tomto zápase budú zrejme všetci priaznivci Realu Madrid výnimočne fandiť svojmu mestskému rivalovi a naopak Katalánci si už môžu zabezpečiť ligový triumf.

Pridaj komentár