Clip in

Materiály na clip in vlasy

clip in

Vďaka clip in teraz už môže mať krásne vlasy každý

Mnoho žien už dávno vie, že predlžovanie vlasov im môže pomôcť dosiahnuť svoj vysnívaný účes ale mnohé zároveň veria, že takáto zmena je možná len v kaderníckom salóne. Vďaka clip in príčeskom to už však neplatí. Rôzne typy clip in vlasov dávajú ženám možnosť experimentovať bez rizika, bez straty času a peňazí, a s možnosťou vrátiť sa kedykoľvek k svojim pôvodným vlasom.

Ak si clip in vlasy kupujete prvýkrát mali by ste si zvážiť, či chcete dosiahnuť len malú zmenu a oživenie strihu alebo chcete kompletnú premenu. Medzi malé zmeny sa zahŕňa pridanie pár svetlých prameňov alebo pridanie ofiny. Kompletná zmena obsahuje celkové zväčšenie objemu vlasov a pridanie centimetrov na dĺžke.  Ak už je váš cieľ akýkoľvek, určite nájdete tie správne clip in vlasy pre vás.

Typy clip in vlasov

Pokiaľ ste sa rozhodli si kúpiť clip in vlasy, máte na výber z viacerých materiálov, z ktorých má každý svoje výhody a nevýhody.

Clip in ľudské vlasy

Príčesky z ľudských vlasov patria medzi najkvalitnejšie na trhu. Od toho sa samozrejme odvíja aj ich cena. Výhodou takéhoto príčesku je to, že starostlivosť nevyžaduje odlišné úkony, ktoré vykonávate pri starostlivosti o svoje vlasy. Navyše majú clip in z ľudských vlasov veľmi pevné uchytenia, takže ostanú na svojom mieste po celé dni.

Syntetické predlžovanie vlasov

clip in

Zdá sa vám vaša farba príliš fádna? Oživte ju!

Clip in, ktoré sa vyrábajú zo syntetických vlasov sú ekonomickou alternatívou k ľudským vlasom. Hoci nevyzerajú tak skutočne ako ľudské, môžete ich použiť rôznymi spôsobmi. Môžete s nimi viac experimentovať. To sa týka tak strihu ako aj farby, kedy môžete zvoliť odvážne farby.

Novelty príčesky

Tieto vlasy sú zábavnou alternatívou pre oživenie účesu. Predĺženia sú doplnené buď o stužky, mašličky alebo sú v žiarivých farbách. Nezvyčajné nie sú ani celé ofiny alebo celé vrkoče.  Novelty clip in sú vyrobené buď zo syntetických vlasov alebo iných materiálov.

Pridaj komentár