Svadobné fotky môžu byť aj originálne a netradičné

svadobné fotky

Svadobné fotky nemusia byť iba tradičné a uhladené. Pokojne zaexperimentujte!

Ako zvečniť najkrajší deň dvoch ľudí, zachytiť lásku, vášeň, romantiku, emócie a krásu ich svadobného dňa? Odpoveď je jednoduchá – svadobné fotky. Svadobné fotky sú veľmi dôležitou súčasťou každej svadby, sú spomienkou na výnimočný deň a neopakovateľné chvíle, preto by mali byť naozaj krásne a dokonalé. O svadobné fotky sa podelíte nielen s priateľmi a celou rodinou, ale aj so známymi, ktorí sa svadby priamo nezúčastnili a raz aj so svojimi deťmi či dokonca vnúčatami.

Ako si vybrať svadobného fotografa?

Preto si dajte na výbere svadobného fotografa naozaj záležať. Oboznámte sa s jeho predchádzajúcou prácou a prezrite si fotografie z iných svadieb. Nachystajte si fotografie z internetu a časopisov, ktoré sa vám páčia, aby ste fotografovi lepšie priblížili svoju predstavu o svadobných fotkách.

Aké svadobné fotky áno a aké nie?

Časy svadobných fotiek v ateliéroch pri gýčovom pozadí sú už dávno minulosťou, v súčasnej dobe môžu byť svadobné fotky naozaj originálne a netradičné. Trendom je, práve naopak, fotografovanie v krásnych interiéroch zámku či zámockého parku, ale do módy sa dostávajú aj netradičné fotografie, pri ktorých je niekedy potrebné mať aj náhradné šaty.

Tipy na netradičné fotografie

Takéto netradičné svadobné fotky bývajú nafotené napr. vo vode niekde pri jazere, prípadne pri ohadzovaní sa farbami alebo blatom. Veľmi obľúbené sú aj svadobné fotky v lese, na poliach (napr. pole slnečníc), ale aj pri adrenalínových zážitkoch ako napr. let balónom, skok padákom, potápanie či horolezectvo. Svadobné fotky pri opustených budovách, stenách popísaných grafitmi, kde si pár môže nasprejovať svoje mená či dvojica kráčajúca po koľajniciach v teniskách a v svadobných šatách – to všetko láka stále viac mladých ľudí.

Zaujímavo a nadčasovo pôsobia aj vintage fotografie napr. s požičaným kabrioletom či retro bicyklom na poľnej ceste v čiernobielom alebo sépiovom prevedení.  Vybrať si môžete aj svadobné fotky s použitím rôznych rekvizít ako napr. masky, dáždniky, prázdne rámiky na obrazy a podobne.

svadobné fotky

Na svadobné fotky využite aj rôzne rekvizity.. Napríklad dáždniky.

Ak chcete mať zo svojho svadobného dňa originálnu spomienku, vyberte si niečo naozaj netradičné.

Pridaj komentár