Použite nový kúpeľňový nábytok na zariadenie kúpelne

Kúpeľňový nábytok – každá kúpeľňa sa dá zariadiť!

Kúpelňovy nábytok

Čím viac odkladacieho priestoru v kúpeľni tým lepšie

Voňavý kúpeľ so sviečkami v obrovskej vani plnej peny s príjemnou relaxačnou hudbou či zaujímavou knihou… Tak takýto príjemný relax si určite každý z vás dokáže predstaviť. Žiaľ, realita býva často trochu iná a väčšina kúpeľní sa ani zďaleka nepodobá miestu, kde si dokážeme takýto príjemný relax vychutnať. Malá, neútulná, zaprataná miestnosť s vaňou, umývadlom, práčkou a množstvom vecí, ktoré nemajú vlastné miesto – to naozaj nie je príliš lákavá predstava.

Riešením na malú zmenu môže byť vhodný kúpeľňový nábytok, ktorý poskytne potrebný úložný priestor na rôzne kozmetické prípravky (napr. šampóny, krémy, voňavky) aj na uteráky, osušky či dokonca fén, holiaci strojček, kulmu a žehličku na vlasy. Získame tak krajší, čistejší a vzdušnejší priestor aj vďaka tomu, že každá vec bude mať svoje miesto.

Kúpeľňový nábytok – aké je najlepšie riešenie?

Kúpeľňový nábytok môže byť dnes naozaj veľmi kreatívny a ponúka aj produkty vhodné do malých priestorov, ako napríklad skrinky so zabudovaným umývadlom, ktoré bývajú v rôznom prevedení a dizajne. Takéto skrinky nielenže šetria priestor, ale aj elegantne vyzerajú a zároveň disponujú aj potrebným úložným priestorom v podobe zásuviek či skriniek s poličkami. Dobrou voľbou sú aj závesné skrinky so zabudovaným zrkadlom a osvetlením, ktoré sa hodia napr. nad umývadlo.

Materiál je nesmierne dôležitý!

Kúpeľňový nábytok musí spĺňať prísnejšie kritéria na povrchovú úpravu, aby jeho životnosť bola dostatočne dlhá aj napriek tomu, že je umiestnený vo vlhkom prostredí. Veľmi kvalitný nábytok zhotovený z prírodného masívu či exotických drevín so špeciálnou povrchovou úpravou proti vlhkosti je tiež dobrou voľbou pre zariadenie kúpeľne.

Rady na záver

Kúpelnový nábytok

Kúpeľňový nábytok do priestranej a veľkej kúpelne

Predajcovia dnes ponúkajú kúpeľňový nábytok rôznych tvarov, materiálu aj farieb, z ktorého si vyberie naozaj každý, dokonca aj ten najnáročnejší zákazník. Jednotlivé skrinky a zostavy je možné kombinovať podľa svojich možností a predstáv. Do atypických kúpeľní je možné nechať si zhotoviť i kúpeľňový nábytok na mieru.

Na záver: Nezabudnite ani na to, že aj osvetlenie v kúpeľni má dôležitú funkciu, pretože je potrebné pri rôznych úkonoch (napr. pri holení, úprave vlasov či líčení) a zároveň dodáva miestnosti atmosféru.

Pridaj komentár