Sťahovací pás vás zoštíhli

Sťahovací pás sa postará o štíhlu postavu

Ochabnuté a neforemné brucho vie potrápiť nejednu ženu. Samozrejme najlepšie by bolo nejaké to kilo schudnúť a vybudovať si svalstvo, no v skutočnosti to nie je až také jednoduché ako sa zdá. Hlavne vekom naše brušné partie vyzerajú stále horšie a udržať ich v akej-takej forme si vyžaduje omnoho väčšiu námahu, než keď sme mali napríklad 20 rokov. Mať štíhlejšie brucho však môžete mať aj vy a to bez toho, aby ste sa trápili diétami a cvičením – vyskúšajte sťahovací pás! Sťahovací pás je malý zázrak, ktorý vám opticky zoštíhli postavu a uberie jednu či dve konfekčné veľkosti. Je ideálny na príležitostné, ale aj každodenné nosenie, jednoducho vždy, keď máte potrebu vyzerať dobre.

Sťahovací pás vhodný aj po operácii brucha

Sťahovací pás sa nenosí len z estetických dôvodom, ale aj zdravotných. Vedeli ste, že sťahovací pás vám výrazne stíši pooperačnú bolesť, poskytne vám oporu a vďaka nemu sa zotavíte o niečo skôr? Akákoľvek brušná operácia je veľmi náročná, no pôrod sekciou patrí k tým najťažším a to nie preto, že by viac bolel, ale preto, že po pôrode sa musí matka postarať o svoje novonarodené bábätko a tak musí prekonať všetku bolesť oveľa rýchlejšie než pri iných zákrokoch. Sťahovací pás tu vie výrazne pomôcť, bruško sa skôr vráti do stavu v akom bolo pred tehotenstvom a dokonca prispieva aj k rýchlejšiemu sťahovaniu maternice. Takže maminy, k detskému oblečeniu a plienkam si do pôrodnice určite nezabudnite pribaliť aj sťahovací pás!

Sťahovací pás

Pekné pevné bruško je pre ženu dôležité. Ako ho však dosiahnuť, ak nepatríte k tým šťastnejším, ktorí by mali fantastickú genetiku? Pomôžte si sťahovacím pásom!

Diskrétny sťahovací pás

Poznáte ten pocit, keď vás konečne niekto pozve na rande a vy tri dni dávate dokopy ten správny outfit? Šaty, topánky, doplnky, make-up, ale čo urobiť s tým „vypapaným“ bruchom? Na prvom rande sa každá z nás chce ukázať v tom najlepšom svetle a brucho pretŕčajúce cez oblečenie nie je nič, čo by ste chceli hneď na začiatku ukázať. Pomôžte si so sťahovacím pásom a máte to vyhraté! Sťahovací pás vám pekne zoštíhli postavu, vyformuje bruško a navyše ho pod šatami nikto neuvidí, takže si môžete užiť svoje rande naplno.

Pridaj komentár