Šašo pobaví vás aj vaše deti

Červený nos, pomaľovaná tvár, farebné oblečenie a veľké smiešne topánky. Šaša pozná každý z nás už zo svojich detských čias, pričom nejedno dieťa tajne snívalo o tom, že keď vyrastie, bude šašo alebo kúzelník. Niet sa čomu čudovať, šašovské vystúpenie má svoje neopísateľné čaro, ktoré chytí za srdce nielen tých najmenších, ale aj dospelákov. Vystúpenie plné smiechu, zábavy, spevu či tanca nedovolí, aby ste sa čo i len chvíľu nudili. Šašo vás bude zabávať každú sekundu počas celého vystúpenia, zapojí deti do programu a rozosmeje ich svojimi nepodarenými kúzlami. Deti ho budú sledovať so zatajeným dychom a môžem vám s istotou povedať, že na tú hodinku strávenú s ním nikdy v živote nezabudnú.

šašo

Šašo je obľúbeným detským programom na párty. Večierok bez šaša akoby ani nebol.

Čo robí šašo?

Byť šašom nie je vôbec jednoduché, hoci sa vám na prvý pohľad môže zdať jeho práca ako relax, realita je iná. Vystúpenie šaša síce trvá zväčša len hodinu, no počas tej jednej hodiny predvedie množstvo kúziel, trikov, zaspieva pekné pesničky, zatancuje vám, odrecituje básničky alebo vám zahrá na gitare a samozrejme ešte mnoho iných vecí. Každý šašo má svoj vlastný program, ktorý je niečím jedinečný. Nie je však ľahké vymyslieť ho, pretože možno o tom neviete, ale deti bývajú vždy nesmierne úprimné a pre šaša nie je nič horšie ako keď vidí, že sa jeho detské obecenstvo na jeho vystúpení nezabáva alebo ešte horšie -nudí. Preto do vymýšlania programu venujú všetku svoju energiu, nápady a predstavivosť a výsledok potom naozaj stojí za to.

šašo

Farebné oblečenie či červený nos, to sú charakteristické znaky pre šaša.

Šašo ako darček

Šašo najčastejšie vystupuje v školách, kine či divadle, no čo mnohí nevedia, že jeho vystúpenie si môžete objednať aj ako darček pre niekoho. Šašo nemá problém vycestovať kamkoľvek si želáte a ak napríklad neviete aký darček by ste mali venovať svojim deťom, venujte im namiesto materiálnych vecí vystúpenie jedného veselého šaša, ktorý im spríjemní deň a budú tak mať zážitok na celý život. Veď koľko detí si môže povedať, že malo vo svojom dome skutočného šaša? Len málo. A tá radosť v ich očiach jednoducho stojí za to.

Pridaj komentár