Rekonštrukcia bytu s profesionálmi

rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia bytu sa síce dá zvládnuť aj svojpomocne, avšak s profesionálmi to budete mať oveľa jednoduchšie!

Rekonštrukcia bytu s profesionálmi môže byť oveľa výhodnejšia!

Medzi najhlavnejšie rekonštrukcie, ktoré je možné v byte vykonať, patrí rekonštrukcia bytového jadra, no posledne i vnútorné zateplenie pomocou omietky. Mnoho ľudí sa snaží rozsiahlejšie rekonštrukcie odďaľovať z viacerých dôvodov, ktorých nepríjemnosť môže byť minimalizovaná najatím profesionálnych pracovníkov.

S čím vám pomôžu profesionáli?

Jedným z dôvodov, prečo sa ľudia snažia rekonštrukcie bytov odložiť je finančná náročnosť celej prestavby. Ďalším dôvodom je skutočnosť, že po búracích prácach je celý byt plný nepríjemného drobného prachu a život v byte je obmedzený na niekoľko týždňov. Ak už ste sa rozhodli pre uskutočnenie rekonštrukcie, budete potrebovať vhodný plán prác, časový a taktiež finančný plán. V prípade, že vaša rekonštrukcia bude zahŕňať odstránenie stien alebo budovanie nových, budete sa musieť poradiť so statikom. Tieto všetky spomenuté veci vám však pomôže zariadiť profesionálna firma, ktorá sa špecializuje na rekonštrukcie bytov. Firma vám nielen že pripraví časový a finančný plán, najme špecialistov, ponúkne na výber kvalitné materiály, ale aj zabezpečí vyhotovenie podľa najnovších postupov.

Nechajte si poradiť

rekonštrukcia bytu

S čím všetkým vám profesionáli pri rekonštrukcii pomôžu?

Rekonštrukcie bytov sa vykonávajú po istom čase obývania bytu, väčšinou s príchodom detí do rodiny alebo so začiatkom ich školskej dochádzky. Preto by ste mali pri rekonštrukcií bytu myslieť aj na ich potreby, ako napríklad vypínače v ich dosahu, vodovodnú batériu s nadstavcom alebo vešiaky umiestnené v polovici normálnej výšky. Profesionálne firmy zaoberajúce sa rekonštrukciami vám vedia rovnako poradiť ohľadom umiestnenia elektrických zásuviek pre práčku, fén alebo radiátory. Rovnako vám budú vedieť poradiť aj pri výbere materiálov v rámci vášho finančného rozpočtu. Kedže firmy majú dlhoročné skúsenosti a kontakty na dodávateľov, vedia vám zabezpečiť výrazne väčšie zľavy ako by ste získali u jednotlivých predajcov. Väčšina firiem vám poradí, aby ste sa na dobu prestavby presťahovali alebo odišli na dovolenku. Nebudete sa musieť obávať, že na rekonštrukciu nebudete dozerať, pretože vám spoločnosť vypracuje kompletnú vizualizáciu ešte pred prvý stavebným úkonom. Takto si ušetríte kopu starostí a vrátite sa do čistého, uprataného, ale už aj prerobeného bytu.

Pridaj komentár