Doplnite váš interiér o vkusné vypínače

Vypínače podľa štýlu interiéru

Na detailoch záleží, a to platí aj pri zariaďovaní interiéru. Preto si treba dať záležať aj na výbere drobností, ako sú vypínače, ktoré pri správnom výbere môžu perfektne zapadnúť do celej konštalácie interiéru. Široká ponuka vypínačov ulahodí každému štýlu interiéru. Dokonca na trhu nájdete aj také kúsky, ktoré sa nápadne podobajú historickým modelom s kvalitným materiálovým vyhotovením.

Ponuka je naozaj široká

vypínače

Vypínače nájdete aj v drevenom prevedení

Výrobcovia sa preháňajú vo vyvíjaní nových farieb, štýlov, materiálov a ponuka neustále rozširuje. Ak už máte váš dom alebo byt v hocijakej téme, výber správneho vypínača by nemal byť problém. Moderné sú najmä sklenené varianty, ktoré v kombinácii s bezdrôtovým pripojením vyzerajú naozaj štýlovo takmer všade, no hlavne na sklenených priečkach či posuvných dverách. Slobodu pri výbere vypínačov potvrdzuje aj to, že u mnohých výrobcov si môžete dať zhotoviť vypínače na mieru. Skombinujte si podľa chuti krycí rámček a telo vypínača. Novinka je takzvaný neviditeľný vypínač, ktorý splynie s okolitým povrchom steny – pokrytý tapetou, maľovkou či štruktúrovanou omietkou. A v kombinácii s bezdotykovým ovládaním už zaručene zapôsobíte na každého. Ak sa k nemu priblížite na 30 cm, automaticky sa spustí LED podsvietenie a k tomu aby ste mali svetlo vám už len stačí mávnuť rukou. Možnosti sú neobmedzené a fantázii sa v tejto oblasti medze nekladú.

Vypínače, ktoré myslia na hygienu

K tomu aby vypínače za vás vykonávali hygienické potreby sa vývojári ešte nedopracovali, no už teraz vás vedia ušetriť množstvu baktérii. Mnohí ľudia ani netušia, že práve vypínače patria k najväčším zdrojom nečistôt a choroboplodných zárodkov v našich domácnostiach. Riešenia sú dokonca až dve, a to už vyššie spomínané bezdotykové vypínače alebo špeciálne antibakteriálne. Pri prvom je to jasné. Kedže predídeme kontaktu s vypínačom, logicky sa k žiadnym baktériám nedostaneme. Ďalším riešením je antibakteriálna povrchová úprava, ktorá obsahuje ióny striebra a tie mikróby a baktérie do 24 hodín zneutralizujú.

Pridaj komentár