Pyžamo pre chvíle pohody a relaxu

Pyžamo

V zime teplé a hrejivé, v lete ľahučké a vzdušné. Pánske, detské či dámske pyžamo patrí každopádne medzi veľmi príjemné oblečenie určené pre relax a domácu pohodu, v ktorom si každý z nás rád dopraje chvíle odpočinku. Víkendové rána a doobedia sú na takýto relax ako stvorené a často sa môže stať, že sa pohodlného pyžama nedokážeme vzdať až do poobedňajších hodín. Nevadí, pokojne a bez výčitiek si takýto pyžamový deň s partnerom alebo s deťmi doprajte vždy, keď vám to okolnosti dovolia. Stačí si len vybrať kvalitné a štýlové, za ktoré sa naozaj nemusíte ani pred partnerom hanbiť, takže dajte raz a navždy zbohom vyťahaným, vyblednutým a nevzhľadným tričkám, šortkám či pyžamám, ktoré majú už najlepšie časy za sebou a doprajte si do svojej zbierky niekoľko slušivých pyžamových kompletov.

pyžamo

Na domáci relax si oblečte pyžamo

Pyžamo v rôznych variáciách

V domácej výbave sa vám určite zíde pyžamo s krátkym aj dlhým rukávom v kombinácii s dlhými a trojštvrťovými nohavicami a tiež tielko s pyžamovými šortkami na mimoriadne horúce letné noci. Môžete si tiež vybrať také v praktickom prevedení, najlepšie z príjemného bavlneného materiálu (v zimnom období aj z teplejšieho flanelu) alebo aj veľmi rafinované a zvodné, napr. z hodvábu či saténu v kombinácii s čipkou. Veľmi individuálnou voľnou je už potom samotný dizajn pyžama, napr. farebný odtieň, rôzne vzory, obrázky a potlače, prípadne zapínanie na gombíky či rôzne iné detaily. Osobitnou kategóriou sú tiež pyžamá pre tehotné a dojčiace mamičky so zavinovacou vrchnou časťou na šnúrku či gombík, ktorá je veľmi praktická pre dojčenie.

Kvalitné pyžamo ako darček

Kvalitné pyžamá nájdu svoje uplatnenie aj ako rôzne darčeky, napr. pyžamo s motívom obľúbených rozprávkových postavičiek pre deti alebo elegantná klasika pre rodičov, prípadne sexi pyžamko pre manželku či priateľku. Výber je naozaj bohatý a pestrý a ak k štýlovému pyžamu pre partnerku ešte pribalíte obľúbený parfum či BIO kozmetiku a pre deti milú plyšovú hračku, určite takýmto výberom nemôžete nič pokaziť.

Pridaj komentár