Pánske košele – ako ich možno kombinovať

Ako kombinovať pánske košele s oblekom a ako s džínsami?

Pánske košele by v žiadnom pánskom šatníku nemali chýbať. Rovnako ako elegantný oblek, štýlové džínsy, kvalitná obuv či doplnky. Tieto prvky pánskej módy spolu s ďalšími kúskami, ako je napr. športové sako, jednoduché tričko ši sveter tvoria základ pre vytvorenie dokonalého pánskeho outfitu. Najlepším riešením je zadovážiť si košele hneď v niekoľkých prevedeniach. Niielen elegantnú spoločenskú pánsku košeľu, ale aj tzv. business a samozrejme aj casual košele. Každá z nich má totiž presne určený účel využitia a tiež vhodné kombinácie, s ktorými je v dokonalom súlade.

Pánske košele kombinácie

Košele vhodne doplnia outfit v kombinácii s džínsami.

Elegancia, serióznosť a dress code pre pánske košele vo formálnom business štýle

Elegancia, štýl, serióznosť – to všetko by z vás malo vyžarovať pri dôležitých pracovných stretnutiach a rokovaniach. Pri týchto udalostiach je práve prvý očný kontakt a tým aj náš celkový vzhľad veľmi dôležitým kritériom, nehovoriac už o dodržiavaní istých pravidiel a dress codu pri takýchto formálnych stretnutiach či výnimočných spoločenských udalostiach. To, že tepláková a športová móda je pri takýchto stretnutiach absolútne nevhodná, netreba asi zvlášť pripomínať. Avšak, dôležité je vedieť si vybrať aj správne pánske košele a vedieť ich vhodne kombinovať s oblekom či kravatou. Opatrný by ste mali byť najmä čo sa týka vzorov. Vo všeobecnosti sa viac odporúčajú jednofarebné pánske košele, ktorými nemôžete nič pokaziť. Klasikou na spoločenské udalosti je najmä biela, ale v business prostredí je osvedčenou kombináciou tmavomodrý oblek, svetlomodrá pánska košeľa a červená kravata.

Casual pánske košele pre voľnejší, ležérny outfit

Casual pánske košele určené pre voľnejší, ležérny outfit už nemajú až také striktné pravidlá. No i napriek tomu aj tu treba mať cit pre správne kombinácie. Najbežnejším a najpopulárnejším pánskym oblečením sú džínsy v kombinácii s košeľou a pohodlnou obuvou. Vyzerajú podstatne viac sexi ako keď k ním zvolíme len obyčajné tričko. K džínsom sa výborne hodia tmavomodré až čierne pánske košele, ale aj pestrejšie farby, nadčasová biela či vzory ako sú jemné prúžky alebo káro.

Pánske košele vzorové

Na bežný deň je možné využiť rôzne vzory či pestrejšie farby.

Pridaj komentár