Ovládanie kamery cez mobilnú aplikáciu? S GoPro sa to dá!

kamery

Nová aplikácia pre GoPro kamery

Všetky zážitky live – kamery GoPro!

Postupom času, spolu s vývojom technológií, sa zdá, že už nič nie je nemožné. To potvrdila aj spoločnosť GoPro, ktorá svoju výrobu sústredí predovšetkým na kamery, keď sa na trhu objavila s novinkou – aplikáciou GoPro App, vďaka ktorej teraz môžete svoju kameru ovládať aj na diaľku. Ak teda už nejakú kameru značky GoPro vlastníte alebo zvažujete jej kúpu, tento článok by sa vám mohol hodiť.

Ovládanie kamery cez smartphone alebo tablet

Je kamera pri natáčaní mimo vášho dosahu? Potrebujete ju umiestniť na rameno, vysoký statív alebo jednoducho na miesto, kam nemáte ľahký prístup na to, aby ste mohli kontrolovať všetky jej funkcie? Aplikácia vo vašom smartphone alebo tablete vám s tým dokáže veľmi efektívne pomôcť. Vďaka nej nie len že priamo vidíte to, čo kamera natáča, ale tiež môžete upravovať všetky nastavenia kamery alebo ju vypnúť a zapnúť či skontrolovať stav batérie.

Zvýraznenie dôležitých momentov

Častokrát sa stáva, že náš kamerový záznam má aj niekoľko hodín, pretože sa počas tejto doby snažíme zachytiť niečo dôležité. Aby sme potom tieto momenty nemuseli krvopotne hľadať v niekoľkohodinovom videu, aplikácia GoPro App pre kamery ponúka možnosť „HiLight Tag“ – zvýraznite si dôležité momenty vo svojom videu!

Prehrajte si svoje videá a prezrite fotky priamo na mobile / tablete

Na to, aby ste si videá a fotografie z kamery mohli pozrieť, už nemusíte čakať, kým sa vrátite domov a pripojíte kameru k počítaču. GoPro App ponúka možnosť uloženia si fotiek a videí priamo do mobilu / tabletu (kdekoľvek, kde máte aplikáciu nainštalovanú) a ich následné jednoduché prezeranie. Pre fanúšikov sociálnych médií je tu aj možnosť zdieľania priamo na Facebook, Twitter, Instagram či YouTube.

kamery

Všetko vo vašom smartphone / tablete

Vymazávanie súborov z SD karty aj rýchly update

GoPro App vám umožní aj rýchle vymazávanie súborov z SD karty. Ak teda potrebujete priestor pre zachytávanie nových zážitkov, môžete to urobiť rýchlo a jednoducho cez svoj smartphone alebo tablet. Takisto prostredníctvom nich môžete updatovať software svojej kamery. To vám ušetrí veľa času oproti zdĺhavému procesu updatovania cez počítač.

Pridaj komentár