Futbalové zájazdy po Európe

Jedinečné futbalové zájazdy po Európe

Boje v skupinových fázach futbalovej ligy majstrov vrcholia a prinášajú so sebou veľa zaujímavých zápasov, v ktorých sa môžu zrodiť veľké drámy plné prekvapení. Real Madrid, Bayern Mníchov alebo Paris Saint-Germain, tieto mužstvá zvládli rolu favoritov na jednotku a neprehrali ani v jednom z doterajších zápasov, čo im samozrejme zaručilo postupovú istotu dve kolá dokonca. Ako každý rok, tak aj tento, priniesol príjemné prekvapenia, ale aj sklamania. Borussia Dortmund v prvých štyroch zápasoch zaznamenala štyri výhry a môže sa pochváliť najlepším skóre zo všetkých účastníkov. Naopak, anglický veľkoklub Manchester City sa s dvoma remízami potáca na dne skupiny E a bude musieť zabrať naplno v posledných dvoch kolách.

Futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy – Manchester City

Futbalové zájazdy na Etihad stadium

Ako som písal vyššie, Manchester City to bude mať v závere skupinovej fázy veľmi ťažké, najmä keď ich čaká v skvelej forme hrajúci nemecký majster Bayern Mníchov. Aj napriek desať bodovému rozdielu v tabuľke, sú tieto dve mužstvá kvalitatívne vyrovnané a majú množstvo hviezd na svojich súpiskách. Na strane Bayernu by mohli byť rozhodujúcimi faktormi hráči ako Arjen Robben, Franck Ribéry či Bastian Schweinsteiger a na strane bohatého klubu z Manchestru sa predvedú hviezdy David Silva, Yaya Touré alebo Sergio Aguero. Favoritom je bavorský klub z Mníchova, no ten má už postup istý a tak možno tréner nechá niektoré hviezdy odpočívať. Na druhej strane Manchester musí dať do tohto zápasu všetko a práve tieto dva faktory robia z tohto zápasu „šláger kola“.

Dokáže Dortmund udržať neporaziteľnosť?

Borussia podáva tento rok v lige majstrov skvelé výkony, ktoré jej už zaručili postup. Naopak Arsenal sa bude musieť mať na pozore až dokonca, keďže mu na chrbát dýcha Anderlecht. Londýnsky klub bude mať výhodu domáceho prostredia a bude sa tak môcť spoľahnúť na vypredaný Emirates stadium.

Futbalové zájazdy vám umožnia vidieť obidva z týchto šlágrov, tak si ten svoj zarezervujte už teraz.

Futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy – Borussia Dortmund

Pridaj komentár