Najlacnejšie clip in vlasy – nenáročná metóda pre vytvorenie nového vzhľadu vašich vlasov

Clip in vlasy – najlacnejšia metóda predĺženia vlasov

clip in vlasy

Clip in vlasy – dlhé a husté vlasy za pár minút

Každej žene záleží na tom, aby mala pekné husté vlasy a dokonalý účes, ale naše vlasy len málokedy spĺňajú naše predstavy, pretože sa veľmi často lámu a štiepia a tak sa čakanie na dorastenie vlasov do želanej dĺžky môže zdať nekonečné. Podobným problémom býva aj hustota vlasov, ak sú vlasy riedke, tenké a jemné, je ťažké vyčarovať z nich dokonalý účes. V tomto prípade je však jediným riešením, ako zväčšiť ich objem, využitie jednej z metód predlžovania a zahusťovania vlasov. Riešením sú aj najlacnejšie vlasy tzv. clip in vlasy, ktoré si môžete doma bez problémov aplikovať aj sama.

Metódy, ktoré vám zmenia vlasy

Medzi najznámejšie metódy predlžovania a zahusťovania patrí keratínová metóda za studena alebo za tepla.

Pri keratínovom spôsobe predlžovania vlasov za tepla sa vlasové pramene pripevňujú k prirodzeným vlasom pomocou kliešťov, ktoré keratínový spoj v mieste predĺženia roztavia a tým sa vlasy spoja.

Ak svoje vlasy nechcete zaťažovať tepelnou úpravou, môžete využiť studenú keratínovú metódu predlžovania, kedy je možné keratín rozpustiť pomocou ultrazvuku, ktorý na spoje pôsobí pomocou špeciálnych kliešťov.

Známa je aj tzv. mikroringová metóda, ktorá sa vykonáva pomocou maličkých mikrospojov a špeciálnych kliešťov či nadpájanie vlasov pomocou eurolokov.

Najjednoduchším a finančne najmenej náročným spôsobom predlžovania vlasov sú rozhodne clip in vlasy – teda najlacnejšie vlasy, vďaka ktorým môžete mať veľmi rýchlo nový a štýlový účes.

clip in vlasy

Clip in vlasy sú tiež spôsobom ako si môžete vyčarovať nespočetné množstvo účesov

Prečo práve clip in vlasy?

Clip in vlasy sú nielen najlacnejšie vlasy, ktoré váš  finančný rozpočet oproti iným metódam oveľa menej zaťažia, ale ich výhodou je aj šetrnosť k vašim prirodzeným vlasom ako aj rýchlosť a praktickosť nasadenia (clip in vlasy si dokážete nasadiť aj bez cudzej pomoci za niekoľko minút). Pri použití 100% clip in vlasov z ľudských vlasov môžete tiež vlasy rôznym spôsobom upravovať – natáčať, žehliť, kulmovať a vlasy budú navyše vyzerať veľmi prirodzene.

Pridaj komentár