Moderné návrhy interiéru „šité“ presne na mieru

Návrhy interiéru

návrhy interiéru

Záleží aj na detailoch

Interiérový dizajn je doslova niečo ako veda. Príprava, realizácia a návrhy interiéru sú nielen o konkrétnom obytnom priestore, farbách alebo použitých rozmanitých materiáloch a interiérových doplnkoch. Ale je to aj sociálnej psychológii, hlavne o nás ľuďoch, našich pocitoch, predstavách a túžbach. Váš interiér by mal byť taký, aby ste sa vo svojom priestore, či už komerčnom alebo rezidenčnom, cítili príjemne, pohodlne a bezpečne. Mal by zhmotňoval vás ako osobnosť, mal by spĺňať všetky vaše predstavy a podmienky.

Návrhy interiéru v interiérovom štúdiu

návrhy interiéru

Uprednostňujete výrazné farby alebo skôr tlmené/prírodné?

Je asi rozumnejšie nechať vypracovanie interiérového návrhu a jeho uskutočnenie na interiérových odborníkov. Interiér sú schopní navrhnúť presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Ich základnou úlohou je zistiť, čo potrebujete a ich cieľom by malo byť navrhnúť vám interiér k vašej spokojnosti. Tak, ako každý človek je jedinečný, tak aj každý priestor má byť jedinečný a má odrážať charakter človeka, alebo účelu, na ktorý slúži.

Interiérové štúdio na základe vašich predstáv vypracuje návrhy interiéru. Profesionálny bytový dizajnér vám poradí nielen s rozmiestnením nábytku ale aj s výberom správnych materiálov, podláh, obkladov či farieb s ohľadom na dokonalý vzhľad ale aj funkčnosť interiéru.

Aj v kuchyni sa zíde "oko" profesionála - pre efektný návrh interiéru kuchyne

Aj v kuchyni sa zíde „oko“ profesionála – pre efektný návrh interiéru kuchyne

Dizajnér vás upozorní na prípadné chyby a nedostatky a vždy vás usmerní k tým najlepším možným riešeniam. Návrhy interiéru pod dohľadom odborníka, ktorý má znalosti aj potrebnú skúsenosť v bytovom dizajne, dokážu z každého priestoru vyťažiť maximum, vyzdvihnúť jeho pozitíva a vytvoriť z bývania dokonalý harmonický celok.

3D vizualizácia návrhov interiéru

Obľúbené sú návrhy interiéru v 3D vizualizácii, ktoré umožňujú budúci interiér vidieť v čo najreálnejšej podobe v štádiu, kedy ešte môžete zmeniť niektoré svoje rozhodnutia a doladiť interiér do posledného detailu. Okrem návrhov interiéru vie byť interiérové štúdio nápomocné aj pri samotnej realizácii, na ktorú nielen dohliada ale často aj zabezpečuje samotné stavebné práce a tiež dokáže ponúknuť dodanie všetkých potrebných komponentov.

 

Pridaj komentár