Zvažujete predĺženie vlasov? Clip-in vlasy vás presvedčia!

clip-in vlasy

Clip-in vlasy sú vhodné pre bežné nosenie aj pre mimoriadne udalosti, napr. svadby.

Clip-in vlasy vás presvedčia o tom, že predĺženie vlasov vôbec nemusí byť náročné

Ak ste už viac či menej rozhodnutá o tom, že vaše vlasy potrebujú radikálnu zmenu v podobe predĺženia a zahustenia, iba stále váhate, pre ktorý spôsob sa rozhodnúť, možno vám pár nasledujúcich riadkov pomôže definitívne sa rozhodnúť. Metód či spôsobov predlžovania vlasov je hneď niekoľko a to najmä tých trvalých. Avšak, veľmi praktické sú napr. aj clip-in vlasy a príčesky, ktoré sa aplikujú podľa potreby a podľa potreby ich môžete tiež kedykoľvek odopnúť a odložiť. Clip-in vlasy sú vhodným spôsobom predĺženia, najmä ak hľadáte šetrnú a rýchlu zmenu či vylepšenie vašich vlasov a účesu.

Rozdiel medzi clip-in a inými technikami predĺženia vlasov

Medzi trvalé techniky predlžovania vlasov patrí napr. KERATÍNOVÁ (za tepla alebo za studena), MIKRORINGOVÁ či EUROLOKOVÁ metóda. Ide o spôsoby predlžovania a nadpájania vlasov, pri ktorých je nutné sa zveriť do rúk odborníkov v kaderníctvach, kým clip-in vlasy si dokážete aplikovať veľmi jednoduchým a rýchlym spôsobom aj v pohodlí svojho domova a celkom sama. Predlžovanie clip-in vlasmi nepoškodzuje štruktúru vlasov, pretože nie je nutné používať žiadne lepidlá či tavenie spojov tepelnými kliešťami. Aj umývanie clip-in vlasov je oveľa jednoduchšie, keďže sa nemusia umývať spolu s vašimi vlasmi, ale osobitne.

clip-in vlasy

Clip-in vlasy si môžu dovoliť aj mladé dievčatá

Clip-in vlasy – ideálne riešenie aj pre mladé dievčatá

Predlžovanie vlasov sa neodporúča u dievčat mladších ako 17 -18 rokov, kedy ešte mladé dievčatá nemusia mať vlasy dostatočne silné, aby uniesli takéto zaťaženie bez poškodenia a tiež v prípade zvýšenej citlivosti pokožky z obavy vzniku kožných alergických reakcií, ale to všetko neplatí v prípade clip in vlasov, ktoré môžu bez obáv používať aj mladé dievčatá, ak chcú oživiť svoj outfit napr. na diskotéku, kedy určite upútajú výrazne farebnými prameňmi clip-in v oranžovej, červenej či fialovej alebo modrej farbe, ktorými si svoje prirodzené vlasy premelírujú. Clip-in vlasy sú ideálnym riešením pre ženy v každom veku.

Pridaj komentár