Máte priestrannú predsieň? Potom predsieňová zostava patrí tam

Predsieňová zostava

Vaša predsieň je dosť priestranná, ale stále prázdna a radi by ste si ju zariadili čo najúčelnejšie o modernejšie kusy nábytku? Dokončujete si výstavbu rodinného domu, alebo sa rekonštrukcia vášho bytu chýli k záveru a hľadáte najvhodnejší nábytok do nových priestorov? Na našom trhu s nábytkom nájdete pestrosť ponúk predsieňových stien a zostáv, ktoré sa môžu hodiť aj do toho vášho bývania. Predsieň slúži na odloženie ako vášho oblečenia, obuvi a módnych doplnkov, tak aj zvrškov odevov a topánok po príchode návštevy. Vyzerá to pekne a upravene, ak máte v predsieni nábytok a poličky, kam oblečenie uschovať či zavesiť. Praktickým riešením sú určite vhodne zvolené predsieňové steny a zostavy.

predsieňová zostava

Moderná predsieňová zostava

Predsieňovej steny a zostavy

Predsieň je prvá miestnosť, do ktorej tak vy ako aj vaša príležitostná návšteva vstúpi. Preto by mala byť vždy upravená, dobre vetraná, osvetlená vhodnými svietidlami a na zemi s ľahko udržiavanou podlahovou krytinou. Ak nemáte o vstupný priestor núdzu, potom sú pre vás ako stvorené predsieňovej steny a zostavy. Tie obsahujú rôzne skrinky, botník alebo vešiak. V ponuke si môžete vybrať aj z doplnkov ako sú zrkadlá alebo toaletky priamo do predsiene. Každý má svoje bývanie interiérovo aj farebne ladené inak, a preto je v ponuke aj internetových predajní pestrý predsieňový nábytok v modernom aj klasickom prevedení.

predsieňová zostava

Zostava do predsiene na vidiecky štýl

Ako si vybrať predsieňovú stenu?

Všetci by sme si mali uvedomiť, že predsieň je prvá časť nášho bytu či domu, ktorú návšteva uvidí, vytvorí si prvý dojem a teda si ju aj najviac zapamätá. Podľa toho by sme sa mali rozhodovať, ako veľmi reprezentatívna má byť. Máte radšej sektorové zostavy alebo dávate prednosť kreativite? Na výber je dnes na trhu rad jednotlivých kusov, z ktorých sa poskladá nádherná predsieň s možnosťou výberu rôznych interiérových detailov. Vybrať sa dá z rôznych farieb korpusov a čelných plôch, úchytiek, vešiakov, zrkadiel a hlavne z rozmerov jednotlivých komponentov predsieňovej zostavy.

 

Pridaj komentár