Magická narodeninová oslava pre deti

…na ktorej nebude chýbať ani kúzelník!

Ako to vyzerá, keď svadobná aranžérka zorganizuje narodeninovú oslavu pre svoju 6 ročnú dcérku? Magicky! Dnešný článok je venovaný všetkým rodičom, ktorí hľadajú inšpiráciu, ako zorganizovať a hlavne ozvláštniť narodeninovú oslavu pre ich deti. Pozrieme sa totižto na detskú párty, tematicky ladenú do sveta mágie, na ktorej nemohli chýbať kúzelnícke klobúky, paličky, čary ani skutočný kúzelník. Veď, pozrite sa sami…

Pozvánky na oslavu s nápadom

Už samotné pozvánky na narodeninovú oslavu môžu byť tematicky ladené a vôbec nemusia mať svoju klasickú papierovú formu. Napr. v tomto prípade bola inšpirácia čerpaná zo stránky http://ohhappyday.com/: Vystrihnutý kúsok kartónu ozdobený vo farbách, v akých chceme ladiť celú párty (pre magickú tematiku sa hodia hlavne farby ako fialová, čierna, prípadne biela alebo strieborná) a na ňom povrázkom pripevnený balón. Po nafúkaní sa na balóniku objavilo milé pozvanie na oslavu – tu sa vašej kreativite naozaj medze nekladú, iba by ste nemali zabudnúť na to, že pozvanie by malo obsahovať aj praktické informácie, ako telefónne číslo či adresu, kde sa bude oslava konať.

kúzelník

Tip na originálnu pozvánku

Pripravte pre deti kostýmy

Pre takúto tematickú detskú oslavu sú veľmi dôležité aj vhodné kostýmy. Nezabudnite na to, že oslávenec alebo oslávenkyňa by mali medzi ostatnými hosťami vynikať, preto konkrétne tu mamina zvolila pre svoju dcérku nádherné šaty ladené tiež do farieb celej oslavy. Pre ostatné deti môžete nachystať čarovné klobúky, paličky či jednoduché čierne plášte, vďaka ktorým sa z každého z nich aspoň na chvíľku stane kúzelník.

kúzelník

Deti očaria hlavne kostýmy, vďaka ktorým sa z každého z nich stane kúzelník

Magické menu

Samozrejme, aj občerstvenie na oslave by sa malo niesť v magickom duchu. V tomto prípade to bola napr. torta v tvare kúzelníckeho klobúka, z ktorého vykúkal králik, muffiny s originálnym zdobením (ktoré mimochodom ako maškrty pre deti nikdy nesklamú), pukance s trochou fialového potravinárskeho farbiva a „čarovné“ nápoje v skutočnosti vyrobené iba z obyčajného čučoriedkového džúsu.

kúzelník

Na takejto oslave určite nesmie chýbať magické menu…

Prekvapenie večera – skutočný kúzelník

Nuž a čo na magickej detskej oslave nesmie určite chýbať? Skutočný kúzelník! Jeho výber si treba dobre zvážiť, aby dokázal deti zaujať a zabaviť. Ak na vašej oslave budú aj dospelí, mal by dokázať zabaviť aj tých. Kúzelník pre deti by mal ovládať minimálne niekoľko základných trikov a výhodou je, ak pre deti pripraví napr. aj modelovanie zvieratiek z balónov. V tomto smere si však určite vypočujte odporúčania od známych alebo si prečítajte recenzie na internete!

kúzelník

…ani skutočný kúzelník!

Pridaj komentár