Luxusné kabelky nemusia stáť tisíce eur

Nie je kabelka ako kabelka a hoci ich momentálne na trhu môžete vidieť nekonečne veľa, len máloktoré z nich patria ku kabelkovej elite. Pokiaľ ide o kabelky, rozhodne by ste mali uprednostňovať kvalitu pred kvantitou. Ani desať priemerných či tuctových kabeliek sa nevyrovná jednej luxusnej. A to nemyslíme hneď na super drahé luxusné kabelky od svetoznámych návrhárov, za ktoré miniete aj niekoľko tisíc eur. Luxusná kabelka vám z vrecka môže vytiahnuť aj omnoho menšiu sumu. Dôležité sú také parametre ako materiál z ktorého je vyrobená, kvalita šitia, zipsov a podobne. Rovnako by mala mať aj jedinečný a zaujímavý dizajn, ktorý navyše ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom.

Luxusné kabelky

Dôležitý je nielen materiál, ale aj tvar a veľkosť kabelky.

Kožené luxusné kabelky

Kabelky sú ako topánky. Ak už si nejaké chcete kúpiť, rozhodne by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu a teda z pravej kože. Nič lepšie ako kožené kabelky neexistuje a ak sa vás niekto bude pokúšať presvedčiť o opaku, neverte mu. Kožené luxusné kabelky majú svoje neopísateľné čaro, nádherne vôňajú a časom aj nosením získavajú zaujímavú patinu, ktorá im na kráse ešte pridá. Koža je top materiál, ktorý sa používa na výrobu kvalitných kabeliek  asi odjakživa a hoci sú kožené kabelky drahšie, je to investícia ktorá sa oplatí. Ak siahnete po kabelke z koženky, látky či akéhokoľvek iného materiálu, luxus z nej určite cítiť nebudete, skôr naopak!

Luxusné kabelky

Ručne maľované kabelky sú jedinečné.

Luxusné kabelky – ako vybrať?

Nielen samotný materiál, ale aj vhodný tvar a veľkosť sú pri výbere kabelky dôležité. Luxusné kabelky by mali lichotiť vašej postave, takže ak ste útla žena, na veľké oversize kabelky radšej rýchlo zabudnite. Nezabúdajte ani na výber vhodnej farby. Čierna a béžová kabelka sú totálny must have, no nemusíte sa báť ani žiarivejších farieb akou je napríklad horčicovo žltá, bordová, kráľovsky modrá, magenta ružová či jemnejšie odtiene sivej alebo klasická biela kabelka. Farebné luxusné kabelky váš šatník oživia a aj z toho najnudnejšieho outfitu vyčarujú niečo zaujímavé, originálne a hlavne neprehliadnuteľné. Nebojte sa ani ručne maľovaných kabeliek – sú nadčasové a nemusíte sa báť, že by mal niekto iný rovnaký kus.

Pridaj komentár