Lodičky vo vašom šatníku nesmú chýbať!

Lodičky ako povinná výbava

Nech už žena preferuje akýkoľvek štýl obliekania, od elegantného a strohého, cez dievčenský a romantický až po pohodlný či športový, existuje jedna vec, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej, ale naozaj žiadnej ženy. Lodičky. Tak jednoduchý a pritom dokonalý kus obuvi, ktorá razom premení každú ženu na zmyselnú femme fatale. Niekto nosí lodičky denne či už do práce, na cestovanie, na rande alebo len tak vo svojom voľnom čase. Sú aj ženy, ktoré lodičky zo svojho šatníka vytiahnu len príležitostne, zväčša len pár krát do roka. Tak či tak, bez lodičiek sa jednoducho nezaobíde žiadna žena. Každá z nás sa chce aspoň na malú chvíľu cítiť žensky a príťažlivo. S lodičkami sa tak určite cítiť budete.

Dámske lodíčky červené

Jednoduchý a pritom dokonalý kus obuvi, ktorá premení každú ženu na femme fatale

Lodičky – pohodlnosť a stabilita

Hoci je práve vzhľad lodičiek to, čo vás upúta na prvý pohľad a čo je pre vás pri ich kúpe najpodstatnejšie, omnoho dôležitejšia je ich pohodlnosť a stabilita. Ani tie najkrajšie lodičky na svete vám nebudú robiť radosť, pokiaľ bude chôdza v nich pre vás hotovým utrpením a každý krok v nich vás bude bolieť. Predovšetkým ženy, ktoré v lodičkách trávia niekoľko hodín denne, by si mali dať záležať na tom, aby boli vyrobené z kvalitného materiálu. Tiež by mali mať dostatočne hrubú podrážku a pohodlný podpätok, v ktorom zvládnete chodiť hoci aj celý deň bez toho, aby vaše nohy večer trpeli. Prezrite si lodičky až ku špičkám, poprechádzajte sa v nich a ak sa vám na nich niečo nezdá alebo si nie ste istá, jednoducho ich neberte.

Lodičky by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu a mať pohodlný opätok

Lodičky by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu a mať pohodlný opätok

Lodičky vám musia sadnúť!

Všetky poznáme ten pocit, keď vo výpredaji zbadáme nádherný pár lodičiek, ktorý nám nedá spávať. No ako to už pri výpredajoch chodí, práve vaša veľkosť je už vypredaná. Sú ale také krásne, že počas dňa neviete na nič iné ani myslieť. Samu seba si predstavujete v tých nádherných lodičkách, ako sa za vami otáčajú všetky mužské pohľady a ženy vám tajne závidia… Radšej tú predstavu rýchlo zažente alebo ju preorientujte na iný pár lodičiek. Pokiaľ je vaša veľkosť vypredaná, kupovať iné číslo by bolo úplne zbytočné. Jednoducho vám nasadnú a buď vás budú tlačiť alebo sa budú vyzúvať a ostanú odložené v skrini bez využitia.

Pridaj komentár