Lodičky sú sexi, vie to každá nákupná maniačka

Dámske lodičky by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Sú praktické, pekné, pridajú vám pár centimetrov na výške a navyše v nich budete vyzerať ženskejšie a sexi. Lodičky sú obuv, ktorú využijete tak na spoločenské udalosti, ako aj do práce, či na bežné nosenie. Pre niektoré ženy sú nevyhnutným zlom a obúvajú si ich len na vzácne príležitosti, kde sú tieto topánky akousi povinnosťou. Pre mnohé ženy je tento druh obuvi doslova potešením. Pre dámy, ktoré majú rady módu, obuv a doplnky sú tieto topánky nenahraditeľným kúskom šatníka. Vďaka nim pôsobí každý outfit o niečo štýlovejšie, krajšie a originálnejšie. Ich výhodou je najmä to, že sa dajú kombinovať naozaj s hocičím.

lodičky

Takéto lodičky sú pre niektoré dámy nepredstaviteľne vysoké. Ich výhodou však je, že vaše nohy predĺžia.

Lodičky z pravej kože

Pri kúpe dámskych lodičiek však ani zďaleka nestačí, keď vám padne do oka ich dizajn. Na trhu je množstvo na pohľad krásnych lodičiek, no nie všetky sú dostatočne pohodlné. Vysoká obuv vám musia v prvom rade dokonale sadnúť, nesmú vás tlačiť alebo sa vyzúvať a určite by mali byť stabilné a dokonale pohodlné. Najmä ak máte profesiu pri ktorej ste väčšinu dňa na nohách. Najlepším materiálom na ich výrobu je koža. Pokiaľ nemáte financie na kožené lodičky, šetrite ďalej. Kožené topánky sa dokonale prispôsobia vášmu chodidlu, netlačia a pri správnej starostlivosti vydržia veľmi dlho.

lodičky

Extravagantnejšie lodičky sú vhodné pre dámy s jednoduchými outfitmi.

Lodičky – nikdy ich nie je dosť

Dámska móda miluje lodičky! Správna nákupná maniačka nikdy neodolá kúpe pekných lodičiek, nech ich už má doma v šatníku aj sto párov, vždy sa nájdu nejaké nové a zaujímavé, ktoré jednoducho musí mať. Úplným základom sú topánky v neutrálnych farbách, ktoré ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom, či už formálnym alebo neformálnym. Donedávna to boli klasické čierne, no dnes sú číslom jeden béžové topánky v  tzv. „nude“ farbe, ktoré si môžete obuť doslova k čomukoľvek. Pre odvážnejšie dámy odporúčam aj obuv v kráľovskej modrej, červenej či cukríkovo ružovej tzv. „magenta“ farbe – tá dokáže zvýrazniť a oživiť aj jednoduchý a na oko nudný outfit.

Pridaj komentár