Loď do Viedne – nezabudnuteľný zážitok

Medzi veľmi zaujímavé a vyhľadávané aktivity patrí aj výlet loďou, ktorý môžete absolvovať formou vyhliadkovej či výletnej plavby. V Bratislave sú veľmi obľúbené a vyhľadávané plavby po Dunaji či výlet na hrad Devín alebo do Viedne. Pri výlete loďou do Viedne je úžasné hlavne to, že zaujme úplne každého, bez rozdielu na vek. Zabaví aj tých najmenších, ktorí môžu sledovať vyhliadku z kočíka, tak aj školákov, študentov, zamilované dvojice, či seniorov. Loď do Viedne premáva pravidelne a počas jej plavby môžete vidieť množstvo krásnych parkov a riadny kus prírody. Výhodou je, že výlet nie je náročný, tak z finančného, časového ani  fyzického hľadiska. Absolvujte výlet loďou do Viedne, z ktorého budete mať  krásne spomienky na ktoré tak skoro nezabudnete.

loď do viedne

Podniknite zábavu na lodi s priateľmi

Loď do Viedne spojená s oslavou, či svadbou

Loď do Viedne ponúka aj iné možnosti, ktoré sú na našich vodných tokoch prístupné. Výletné lode sa dajú prenajať a využiť aj na súkromné účely. Stále častejšie sú žiadané výlety loďou v spojení s oslavou alebo dokonca svadbou. Nie jedna nevesta túži mať svadbu pod holým nebom, kde svadobný obrad vedie námorník a následne hostina prebieha na lodi, ktorá buď kotví v prístave alebo sa plaví po rieke. Je to neskutočný zážitok a prekrásne spomienky na výnimočnú a nie bežnú svadbu zostanú v spomienkach každého jedného svadobného hosťa. Narodeninové oslavy majú tiež svoje čaro, pokiaľ sú organizované na lodi. Sú to netradičné oslavy, ktoré dokážu navodiť neskutočnú atmosféru, sú romantické a to hlavné, nedá sa na ne zabudnúť. Každý jeden z účastníkov oslavy bude mať pekné spomienky, ktoré bude rozprávať svojim známym. Veď predsa nie každý má oslavu na lodi.

loď do viedne

Zažite svadbu vo výnimočnom prostredí

 Čo nám ponúka Loď do Viedne?

Pre rodičov, mladomanželov, či seniorov je určite veľkým lákadlom neskutočný výhľad na mesto z vysokej veže Domu sv.Štefana. Následne si môžete v pokoji vychutnať sacher tortu a kvalitnú viedenskú kávičku. Deti zase zaujme niečo iné, ako návšteva zámku Schönbrunn a parku v jeho okolí, zoologické záhrady alebo zábavný park Prater. Na svoje si príde určite každý. Pripravte sa teda na to, že vaša cesta loďou do Viedne a zážitky s ňou spojené budú ozaj nezabudnuteľné.

Pridaj komentár