Obľúbený kardigan – ideálna voľba na jarné dni

Veľmi obľúbený svetrík bez goliera, tzv. kardigan, je hitom už niekoľko sezón a zdá sa, že tak skoro ešte do zabudnutia neupadne, pretože je naozaj mimoriadne štýlový, praktický a variabilný, vhodný rovnako pre bacuľky, ako aj štíhle ženy. Vo vzduchu už pomaly cítiť jar, aj keď rána a večery sú ešte pomerne chladné, cez deň už slniečko teploty vzduchu aj celkovú atmosféru veľmi spríjemní, ale na krátke rukávy si predsa len ešte chvíľu budeme musieť počkať. Práve toto jarné obdobie je však ideálne na nosenie rôznych svetríkov a kardiganov, ktoré sú ukážkovým tipom pre módne vrstvenie a  v chladnejších dňoch vás príjemne zahrejú, no aj počas tých slnečných a teplejších dní je kardigan naozaj veľmi znesiteľný, pretože existuje obrovský výber rôznych materiálových prevedení, od hrubej vlny, cez bavlnu, mohér, kašmír, až po viskózu a rôzne iné, napr. polyamidové vlákna.

Kardigan

Kardigan je veľmi štýlový a hlavne variabilný, vhodný ku každému outfitu.

Trendový kardigan na 100 spôsobov

Trendový kardigan si môže do svojho šatníka doplniť naozaj v množstve rôznych modelov a prevedení, nielen čo sa týka materiálu, z ktorého je vyrobený, ale aj z hľadiska pestrej škály farieb a vzorov (napr. čierny, béžový, modrý, ružový, sivý kardigan) a tiež na rôzne spôsoby zapínania, napr. na gombíky, šnúrky, pracky, opasok, či bez zapínania. Každý kardigan sa však môže líšiť aj svojím strihom a dĺžkou, napr. rovné, tvarované alebo asymetrické strihy s dĺžkou do pása, po oblasť bokov, stehien či dokonca až v maxi dĺžkach takmer po členky.

Kardigan

Je len na vás, aká dĺžka kardiganu vám vyhovuje.

Každý deň iná žena…

Ležérny kardigan či rovno kardigany teda v šatníku ocení určite každá žena, pretože aj vďaka tomuto šik svetríku môžete byť každý deň iná a pritom veľmi štýlová a pohodlne oblečená dáma. Kardigan sa dokonale hodí k obuvi, ako sú vysoké i členkové čižmy, lodičky, poltopánky či dokonca tenisky a espadrilky. Výborne sa kombinuje s džínsami, legínami, ale pristane aj k sukni, šatám či k overalu, stačí nájsť len tie správne kombinácie a báť sa nemusíte ani spoločenských udalostí, pretože dostupné sú aj veľmi elegantné večerné kardigany, ku ktorým ako doplnok zvolíte luxusné kabelky a môžete vyraziť na párty či do divadla.

Pridaj komentár