Kvalitné kožené pánske peňaženky – doplnok štýlového muža

Pánske peňaženky

pánske peňaženky

Kvalitnú koženú peňaženku spoznáte aj podľa rovných stehov šitia

Medzi najbežnejšie pánske doplnky patria už štandardne pánske peňaženky, ktoré dnes už využíva asi väčšina mužov a to nielen ako veľmi potrebnú praktickú záležitosť na uschovanie všetkých dôležitých dokladov, kreditných kariet a financií, ale aj ako súčasť imidžu moderného a úspešného muža.

Aj v tomto prípade (ako pri väčšine módnych pánskych aj dámskych doplnkov) sa pri výbere pánskej peňaženky riadime prevažne svojim individuálnym vkusom, teda tým, čo sa nám páči a tým čo prináleží nášmu životnému štýlu aj štýlu obliekania. Práve preto býva bežné, že športové typy mužov si zvolia aj športový typ peňaženky a naopak – luxusnú koženú peňaženku muži preferujúci elegantný štýl.

Pánske peňaženky a ďalšie dôležité kritériá ich výberu

pánske peňaženky

Každý muž má vlastné kritériá pre svoju peňaženku

Pánske peňaženky však okrem športových, elegantných či voľnočasových (napr. textilné, kožené alebo koženkové) rozlišujeme aj na základe ich veľkosti, tvaru, zapínania (napr. zips, magnet) a celkového dizajnového prevedenia (napr. farba, logo, potlač). Jedným z dôležitých kritérií je aj samotné vnútorné vybavenie pánskej peňaženky, napr. počet a veľkosť otvorených aj uzatvárateľných priečinkov na mince aj papierové bankovky či špeciálnych priestorov na kreditné karty a iné doklady.

Základným kritériom by však pri výbere pánskej peňaženky mala byť aj prvotriedna kvalita, od ktorej sa odvíja aj celková životnosť tohto módneho doplnku. Zárukou najvyššej kvality je aj v tomto prípade pravá koža.

Luxusné kožené pánske peňaženky

pánske peňaženky

Luxusné pánske peňaženky

Kožené pánske peňaženky sú nadčasovým produktom, ktorý zrejme nikdy celkom nevyjde z módy a vždy bude patriť k štýlovým a trendy doplnkom.

Rôzne štýlové modely pánskych peňaženiek z pravej kože si môžete vybrať aj z internetovej ponuky e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA, kde nechýbajú pánske peňaženky z pravej hladkej kože, brúsenej kože alebo z kože s vrásnitým povrchom či tzv. štruktúrovaným povrchom v čiernom, hnedom (rôzne odtiene hnedej farby), koňakovom, béžovom aj modrom prevedení. Takéto kvalitné pánske peňaženky sú tiež skvelým darčekom pre každého muža. Či už chcete obdarovať svojho manžela , partnera, brata alebo otca, luxusnou peňaženkou určite nič nepokazíte.

Pridaj komentár