Kupujete si nové topánky na zimu každý rok?

Zima je medzi ročnými obdobiami najkratšia v zmysle typu oblečenia a obuvi. Kým tenisky alebo členkové topánky sa môžu nosiť takmer celý rok, teplé čižmy využijete skutočne len tých pár mesiacov ukrutnej zimy alebo počas dovolenky v Tatrách či Alpách. Móda sa však každoročne mení a dámy, ktoré poctivo sledujú a nasledujú najnovšie módne trendy, si zrejme kupujú nové topánky na zimu každý rok.

topánky na zimu

Kožené vysoké čižmy na jeseň

Aby boli topánky na zimu štýlové

Topánky na zimu patria tiež medzi tie najdrahšie. Tak ako ostať stále trendy a neutrácať za nové zimné topánky každý rok (hlavne ak sú takmer nové)? Nižšie uvádzam 5 typov topánok na zimu, ktoré sa pravidelne vracajú na móla, preto sú to stálice, do ktorých sa oplatí investovať a nosiť každý rok ako nové. Základom je vytvoriť si perfektný šatník, z ktorého si stále dokážete vytvoriť dokonalý outfit. 5 najlepších topánok na zimu tvorí základ obuvi, s ktorou si budete vedieť doladiť outfit na deň, aj po zotmení.

Top 5 do výbavy:

  1. Uhladený vzhľad – klasické, čierne, hladké, špicaté topánky na zimu na tenkom podpätku vysokom od 3 – 5 cm. Takéto čižmičky ľahko doladíte k sukni aj džínsom.

    topánky na zimu

    Čierna klasika nikdy nezostarne

  2. Kopytá – laicky nazývané kopytá sú všeobecne známe ako hrubé podpätky s hrubšou podošvou. Nie každého vkus, no dodajú vášmu šatníku mladistvý a trendy vzhľad. Vo vínovej alebo tmavo modrej farbe pôsobia veľmi štýlovo bez ohľadu na rok.
  3. Moto boty – vyššie členkové celokožené šnurovacie tzv. kanady, sú zimné topánky, ktoré dajú vašim outfitom trochu drsnosti. Tip: skúste ich napr. kombinovať s čiernou blúzkou a čiernymi elegantnými nohavicami a „rock chic“ outfit je na svete.
  4. Nad kolená – či ploché alebo na podpätku je na vás a na tom, čo je vám pohodlnejšie. No čižmy nad kolená sú jednoznačne a zaslúžene v top 5!
  5. Boho členkové čižmy – neformálne a vždy cool, k šatám aj k džínsom. Toto sú topánky na zimu, ktoré vyriešia vzhľadový problém, ktorý ani neviete, že ste mali.

Pridaj komentár