Dovolenka Thajsko – dobrodružstvo aj exotika

Ak hľadáte úchvatnú dovolenkovú destináciu, ktorá vám navyše z vrecka nevytiahne priveľa peňazí, potom je to rozhodne Thajsko. Dovolenka Thajsko patrí medzi obľúbené destinácie a to nielen pre prenádherné piesočnaté pláže a rozprávkovo čistému moru, ale aj pre chutné jedlo, panenskú prírodu a množstvo budhistických pamiatok, ktoré nikde inde vo svete nenájdete. Zamilujete si aj miestnych obyvateľov, pretože sú nesmierne srdeční a milí. Thajsko to je exotická a fascinujúca krajina ktorej návšteva rozhodne stojí za to. A bez ohľadu na to, či na dovolenke hľadáte iba oddych, alebo aj štipku dobrodružstva.

Thajsko

Všade naokolo sú rozprávkové pláže s jemným pieskom.

Dovolenka Thajsko v hlavnom meste Bangkok

Baľte kufor a kupujte letenky, pretože nezabudnuteľná dovolenka Thajsko práve začína! Prvou zastávkou, ktorú by ste rozhodne nemali vynechať, je hlavné mesto Bangkok, kde na vás okrem veľkého tepla čaká aj množstvo kontrastov. Toto 10 miliónové „mesto anjelov“ ponúka také atrakcie ako napr. kráľovský palác Grand Palace. Jeho súčasťou je aj Chrám Smaragdového Budhu – Wat Phra Kaeo, ale aj ďalší budhistický chrám Wat Po a socha ležiaceho budhu dlhá až neuveriteľných 46 metrov. Bangkok má jednoducho všetko čo by ste od takéhoto veľkomesta očakávali. Ruch, priemysel, preplnené ulice, tuky-tuk, zápchy na cestách aj úchvatnú architektúru. Bakgkokom sa to však nekončí, dovolenka Thajsko pokračuje!

Dovolenka Thajsko

Ostrov Koh Phi Phi je známy z filmu Pláž, ale aj množstvom zvedavých a hravých opíc.

Dovolenka Thajsko – zamilujte si thajské ostrovy!

Ak sa rozhodnete pre Thajsko, potom by ste svoju dovolenku rozhodne nemali stráviť iba na pevnine. Dovolenka Thajsko bude pre vás zážitkom, ak ju strávite na jednom z mnohých prenádherných ostrovov, kde sa budete cítiť akoby ste sa ocitli v skutočnom raji. Úplný top je ostrov Phuket alebo Koh Phi Phi, známy predovšetkým zo svetoznámeho filmu Pláž s Leonardom Di Capriom. Rovnako krásne sú aj ostrovy Koh Samui, Koh Phangag či Koh Tao, ale aj mnohé iné. Nech sa už vyberiete na ktorýkoľvek z nich, čakať môžete rozprávkové pláže s pieskom tak jemným, že chôdza po ňom bude balzam pre dušu. Taktiež čisté more, všade samú zeleň, prales a prírodné krásy o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo.

Pridaj komentár