Deti milujú detské dáždniky!

Sychravé počasie a dážď vedia nás dospelých poriadne znechutiť. Pre deti je to vytúžený čas, kedy na nohy natiahnu obľúbené gumáky a konečne do dažďa vytiahnu svoj krásny dáždnik. Pamätáte sa ešte na ten svoj, keď ste boli ešte len dieťa? Ten môj bol červený s bielymi bodkami a po krajoch mal nádherné volániky – jednoducho poklad! Vaše dieťa má z dáždnika rovnakú radosť, preto ak ste mu ešte žiadny nekúpili, rýchlo túto chybu napravte, veď tie iskričky štastia v jeho malých očkách za to rozhodne stoja. Detské dáždniky dnes už dostanete kúpiť v tisícoch prevedení. Teda pre vás bude určite hračka vybrať taký, ktorý bude nielen krásny, ale aj kvalitný.

Detské dáždniky

Deti majú radi pestré farby.

Detské dáždniky – ako vybrať?

Pri pohľade na všetky tie detské dáždniky, ktoré na vás v obchode pozerajú sa vám ľahko môže zatočiť aj hlava, no nezúfajte. Vybrať pekný a kvalitný dáždnik nie je žiadna veda a s malou pomocou to zvládnete aj vy. V prvom rade sa zamerajte na jeho kvalitu, aby vydržal slúžiť čo najdlhšie. Všímajte si aj spôsob otvárania. Detské dáždniky s manuálnym otváraním sú určené pre menšie deti vo veku od troch do šesť rokov. Väčšie vystreľovacie dáždniky zase pre staršie deti od tých 5 – 6 rokov. Kvalitný detský dáždnik musí byť vetruodolný s bezpečnostným otváraním proti privretiu prstov a ideálne by mal mať aj reflexný lem po obvode celého dáždnika.

Detské dáždniky

Z ponuky si viete vybrať nielen pekný, ale aj kvalitný dáždnik.

Detské dáždniky – daždnik sa musí aj páčiť!

Dieťa si svoj detský dáždnik bude so sebou všade nosiť. Do škôlky, do mesta, na prázdniny k starkej, ale aj na dovolenku s rodičmi. Bude to jeho poklad, preto by ste pri kúpe dáždnika mali myslieť nielen na kvalitu, ale aj na dizajn. Deti milujú pestré farby a rozprávkové motívy a chcú ich mať nielen na obliečkach, školskej taške či oblečení, ale aj na dáždniku. Skôr ako teda nejaký detský dáždnik kúpite, uistite sa, že sa páči nielen vám, ale aj vašej ratolesti, pretože to bude práve ono, kto ho bude používať a nie vy. Dieťa by preto pri kúpe dáždnika malo mať hlavné slovo. Ak sa ale bojíte, že by si vybralo nekvalitný dáždnik, skúste zúžiť výber iba na tie, ktoré sa kvalitou pozdávajú vám.

Pridaj komentár