Dámsky župan – vychutnávajte si v ňom dokonalú domácu pohodu a relax!

Dámsky župan

Krásny, pohodlný, mäkučký a hrejivý dámsky župan je tou najpríjemnejšou voľbou na dlhé jesenné a zimné večery, keď zatúžite dopriať si relax v teplom, voňavom kúpeli pri sviečkach a potom už len schúlený pod dekou v mäkkom župane odpočívať pri dobrej knihe či šálke bylinkového čaju. Je to takmer dokonalá predstava relaxu, po akom z času na čas zatúži každá z nás. Kvalitný dámsky župan tak určite nesmie chýbať v žiadnej garderóbe domácej pani podobne ako pohodlné pyžamá či iné domáce oblečenie, ktoré práve s príchodom jesenných sychravých dní a večerov dokážeme ešte viac oceniť. Župany sú však veľmi praktické aj pre menšie aj väčšie deti a obľubujú ich aj mnohí páni. Dokonca ani cestovanie na dovolenky sa bez tohto módneho kúsku nezaobíde a vo väčšine kvalitných hotelov patria župany k vybaveniu hotelovej izby.

dámsky župan

Domáci komfort poskytuje aj teplý dámsky župan

Rozhoduje kvalita, materiál aj farba

To, čo zväčša pri výbere domáceho oblečenia a oblečenia priamo na telo (teda oblečenia, ktoré prichádza do priameho kontaktu s pokožkou), ako sú napr. pyžamá, nočné košele ale aj dámske župany, rozhoduje, je určite kvalitný materiál príjemný na dotyk. Ale keďže ženy chcú byť krásne vždy a za každých okolností, nemenej dôležitý je aj celkový štýl a prevedenie župana, napr. farba (obľúbené sú svetlé alebo pastelové odtiene ružovej, modrej, fialovej aj hnedej), strih či detaily ako sú vrecká a kapucňa.

dámsky župan

Skvelý aj ako darček

Dámsky župan – ideálny darček pod vianočný stromček

Krásny dámsky župan je tiež vhodným darčekom napríklad aj pod vianočný stromček a v kombinácii s kvalitnou prírodnou kozmetikou či luxusným parfumom je vždy ideálnou voľbou, ktorou nemôžete žiadnu ženu uraziť – práve naopak. Stačí už len vybrať ten správny dámsky župan, pretože ponuka trhu je aj v tejto oblasti už dostatočne pestrá a bohatá a okrem klasických pohodlných či značkových a módnych županov sú v ponuke aj veľmi luxusné či dokonca mimoriadne zvodné kúsky.

Pridaj komentár