Dámske tenisky dnes naozaj nosia úplne všetci

Ak aspoň trochu sledujete módne trendy, určite vám neušlo, že také tepláky, mikiny či tenisky sú dnes veľmi IN. Ľudia okolo vás zrazu nosia tieto športové prvky aj k elegantným outfitom, pričom výsledok je skutočne pôsobivý. Veľký boom zažívajú hlavne dámske tenisky. Tenisky si môžete obuť takmer ku všetkému. Hodia sa nielen k džínsom a šortkám, ale aj k sukni či dokonca šatám. A to už je kombinácia, ktorú by ste si ešte pred pár rokmi určite nezvolili. Zapojte svoju fantáziu a nebojte sa kombinovať aj na prvý pohľad nekombinovateľné kúsky oblečenia, pretože odvážnym šťastie praje. Dámske tenisky môžete nosiť na milión spôsobov a rovnako aj samotné tenisky môžu mať mnoho podôb a to od tých jednoduchších až po výraznejšie kúsky.

Dámske tenisky

Tenisky môžete nosiť kamkoľvek.

Dámske tenisky – pohodlné a vkusné!

Tenisiek nie je nikdy dosť. Preto ak si myslíte, že si vystačíte s jedným či dvoma pármi, veľmi sa mýlite. Aj keby ste si zaobstarali hneď tie najuniverzálnejšie tenisky. Určite sa nebudú dať kombinovať so všetkým oblečením vo vašom šatníku a hlavne sa vám pohľad na ne rýchlo zunuje. Urobte si takú malú zbierku tenisiek v rôznych materiáloch a farbách. Môžete si byť istá, že dámske tenisky budete nosiť častejšie než ktorúkoľvek inú obuv, pretože pohodlie ktoré vám pri chôdzi poskytujú je na nezaplatenie. Že nemôžete nosiť tenisky do práce? Bez problémov! Dámske tenisky krásne ukážu dokonca aj v kombinácii s elegantnou sukňou či šatami, stačí ak všetko vkusne zladíte, došperkujete doplnkami a na ulici budete neprehliadnuteľná.

Dámske tenisky

Biele tenisky sú jednoducho must have.

Ktoré dámske tenisky by vo vašom šatníku nemali chýbať?

Tak ako pri iných topánkach aj pri teniskách platí, že niektoré z nich sú proste must have. Medzi ne patria najmä biele dámske tenisky, ktoré sa hodia doslova k čomukoľvek a vďaka pestrým dizajnom si môžete zaobstarať hneď niekoľko kusov. Nemenej štýlové sú tenisky v čiernej farbe, no nemusia mať iba podobu šnurovacích tenisiek, ale môžu to byť napríklad populárne slip on. Čo by ale vo vašom šatníku určite chýbať nemalo sú obyčajné plátenky. Plátené tenisky sa tešia obrovskej obľube už mnoho rokov a dlho ešte aj budú, pretože ich zaujímavý dizajn dokáže pozdvihnúť akýkoľvek outfit a dodať mu rafinovaný šmrnc.

Pridaj komentár