Capačky – ideálne pre prvé krôčiky!

S prvými krôčkami vášho dieťaťa prichádza aj povinnosť zaobstarať mu jeho prvé topánočky, ktoré ho budú na jeho ceste sprevádzať. Vybrať prvé topánky sa vďaka bohatej ponuke trhu môže zdať ako jednoduchá úloha. No väčšina detských topánok je pre začínajúceho chodca úplne nevhodná. Tvrdé a nekomfortné členkové topánky s ortopedickou vložkou sú pre tak malé nôžky vonkoncom nevhodné. Dalo by sa to prirovnať k noseniu lyžiarok. Pri prvých krôčikoch nepotrebuje mať vaše dieťa na nôžkach absolútne nič, nanajvýš tak protišmykové ponožky či mäkké kožené capačky, pretože si potrebuje najprv dokonale osvojiť techniku chôdze.

Capačky

Kožené capačky patria k tým najlepším.

Capačky – dokonalé pohodlie pre nôžky tých najmenších!

Ak teda chcete pre vaše dieťa to najlepšie, s kúpou topánok ešte počkajte a radšej mu zadovážte kvalitné capačky. Keď chcete, tak rovno aj niekoľko párov, pretože najbližšie mesiace si dieťa bohato vystačí len s nimi a to tak v interiéri ako aj v exteriéri. Capačky na von by však mali mať aspoň tri vrstvy koženej podrážky. Dnes už dostanete kúpiť aj capačky s tenkou gumennou podrážkou či iné varianty, ktoré ochránia nôžku pred nerovnosťami, no zároveň ho svojou mäkkosťou a ohybnosťou neobmedzujú pri chôdzi. V podstate má dieťa pocit akoby na nôžkach ani nič obuté nemalo, pretože sú neuveriteľne ľahučké, ohybné a dokonale pohodlné – jednoducho ideálna obuv pre začínajúceho malého chodca!

Capačky

Vybrať si môžete naozaj z pestrej ponuky.

Kožené capačky s hríbikom? Sen každého dieťaťa!

Keď kupujete capačky, najlepšou voľbou je koža. Tie kožené sa chodidlu vášho dieťaťa dokonale prispôsobia. Zároveň sú vzdušné a dovolia mu dýchať. Kvalitné kožené capačky už dostanete kúpiť v každom dobrom obchode s topánkami pre najmenších. Vyberať si môžete z mnohých variantov a veselých prevedení. Môžu mať viacero vrstiev podrážky. Môžu to byť capačkové sandálky, topánky alebo dokonca čižmičky a to všetko vo veselých farbách či s motívom kvietku, autíčka, hríbika či čohokoľvek iného. Navyše ich zmestíte aj do kabelky, preto ich môžete mať po ruke vždy a všade. Napríklad aj pri cestovaní. A čo je najdôležitejšie, vaše dieťa si ich s najväčšou pravdepodobnosťou zamiluje a nič iné na nôžkach už ani nebude chcieť mať!

Pridaj komentár