Dámske pyžamo pre váš kvalitný spánok

Ak sa ráno budíte unavená a so zlou náladou, nemusí to byť vždy iba chyba matraca či postele. Niekedy ide o omnoho jednoduchšiu a hlavne lacnejšiu záležitosť – vaše pyžamo. Nie, nežartujeme. Dámske pyžamo a jeho úloha je bohužiaľ mnohými ženami veľmi podceňované. Pritom si väčšina neuvedomuje, že pyžamo zaručuje pri spánku dokonalý komfort, čo sa na kvalite spánku okamžite odzrkadlí. My ženy sa v móde vyžívame, nakupujeme množstvo štýlového oblečenia, obuv aj doplnky, no keď ide o dámske pyžamo, veľkú hlavu si nerobíme. Čudovali by ste sa v čom sú ženy ochotné spať! Staré tričká, tepláky, legíny a iné nezmysly, ktoré majú od skutočného pyžama na kilometre ďaleko.

dámske pyžamo

Dámske pyžamo vplýva na kvalitu spánku.

Dámske pyžamo ako synonymum komfortu!

Faktom je, že každá žena by vo svojom šatníku mala mať minimálne 3 či 4 dámske pyžamá. Nielen pre prípad, že sa nečakane ocitnete v nemocnici, alebo zavítate na nejaký víkendový wellness, ale na každodenné využitie. Pyžamo jednoducho nič nenahradí. Pri kúpe sa však nezameriavajte iba na jeho dizajn, ale predovšetkým na pohodlie. Je dostatočne pohodlné? Nie je príliš obtiahnuté? Neškrtí vás alebo vám inak spôsobuje nedostatok komfortu? Z akého materiálu je vyrobené? Je príjemné na dotyk? Tieto otázky by ste si mali položiť zakaždým, keď sa rozhodnete kúpiť nové pyžamo, pričom nezabúdajte nakupovať iba v značkových predajniach, kde sa vám za kvalitu svojho tovaru vedia zaručiť.

dámske pyžamo

Dámske pyžamo nič nenahradí.

Dámske pyžamo môže byť aj zvodné!

Ak vás ale predstava seba v neforemnom pyžame odpudzuje a chcete dobre vyzerať aj v posteli, potom máme pre vás novinku. Dámske pyžamo nemusí mať vždy iba podobu flanelového nadrozmerného a postavu deformujúceho čuda v ktorom vyzeráte ako vaša babka. Pyžamo môže byť zvodné, šteklivé a to nielen pre vás, ale aj pre vášho partnera, ktorý si vaše nové pyžamo určite zamiluje. Ľahučké saténové nočné košieľky, čipkované pyžamo, priesvitná nočná košieľka so županom a mnoho podobných pyžám vám pomôže zmeniť vašu doterajšiu predstavu o pyžamách a v ich nakupovaní zrazu získate veľkú obľubu. Možno vás nezahrejú tak ako ich flanelové prevedenia, no budete sa v nich cítiť ako kráľovná!

Pridaj komentár