Chystáte sa kúpiť ready made akciovú spoločnosť?

Ready made a.s.

Ste v situácii, kedy sa vám oplatí založiť akciovú spoločnosť? Rozšírili ste spôsoby a sféry podnikania a pre ďalšiu stratégiu je akciová forma výhodná? Samozrejme, že akciová spoločnosť tiež pôsobí dôveryhodnejšie na nových domácich aj zahraničných obchodných partnerov. Nechce sa vám vôbec začať a zariaďovať takúto administratívne zložitú záležitosť? Potom ale máte možnosť kúpiť si hotovú a pripravenú firmu. Hovorí sa im ready made spoločnosti a takáto vhodne zvolená ready made a.s. môže byť aj práve pre vás a vašich spoločníkov to vhodné a prijateľné riešenie.

ready made a.s.

Kúpite ready made a.s. a hneď môžete podnikať

V čom sú hlavné výhody ready made a.s.?

Špecializovaná firma (napr. Praker & Hill) na tieto operácie vie ako na to. Má zoznam vopred pripravených akciových spoločností, všetko je pripravené a vy si za primeraný poplatok ready made a.s. prevediete na seba. Potrebné valné zhromaždenie môže byť rýchlo zvolané a na ňom si dohodnete všetky zmeny. Namiesto mnohých týždňov to potrvá len niekoľko dní, ale štart podnikania s ready made a.s. určite stojí za to.

Rýchle riešenie pre úspešné podnikanie

Akciové spoločnosti patria nielen u nás k obľúbeným formám obchodných firiem. Ich založenie je finančne a časovo komplikované. Ak využijete služby špecializovanej firmy na zakladanie ready made a offshore spoločností, potom sa vám podarí uľahčiť si zložitú prípravu založenia spoločnosti. Nemusíte organizovať valné zhromaždenie, spisovať zakladateľskú listinu či zhotovovať výpisy z registra trestov novým členom predstavenstva či dozornej rady. Nemusíte zháňať základné imanie akciovej spoločnosti, ani čakať na rozhodnutie registrového súdu. Ready made akciová spoločnosť je rýchle riešenie.

ready made a.s.

Nákup ready made a.s. pomocou spoločnosti Parker & Hill

Čo je zahrnuté v cene ready made akciovej spoločnosti?

V cene ready made akciové spoločnosti sú zahrnuté mnohé služby a zaplatené poplatky, a preto je dobré sa s tým pred kúpou dobre oboznámiť. Začína to valným zhromaždením, voľbou nových členov predstavenstva a dozornej rady a.s. a pokračuje overením potrebných listín a podpisov na všetkých dokumentoch a listinách. A to nie je samozrejme vôbec všetko.

 

Pridaj komentár