Záhradné sety ako vhodný doplnok aj do zimných záhrad

záhradný nábytok

Záhradné sety symbolizujú pohodu na záhrade

Záhradné sety

Atraktívnou oázou zelene mnohých rodinných domov je nielen bežná záhrada, ktorú môžeme využívať na relax skôr sezónne, ale aj zimná záhrada, ktorá je priamou súčasťou rodinných domov či dokonca sídliskových balkónov.

Práve zasklievanie balkónov v posledných rokoch využíva čoraz viac ľudí z dôvodu minimalizovania tepelných únikov a tak si (aj keď v zmenšenej podobe) môžu komfort zimnej záhrady dopriať nielen majitelia rodinných domov, ale aj ľudia bývajúci v bytoch.

Zimné záhrady môžu mať množstvo podôb či dizajnov a dajú sa vytvoriť takmer v každom tvare. Postaviť ich často netrvá viac, ako zopár týždňov a pri kvalitnom, odbornom zhotovení vám bude takáto záhrada slúžiť aj celé roky. Preto, ak sa chcete aj počas zimy tešiť z popíjania kávičky v prostredí zelene a živých kvetov, je zimná záhrada pre vás výbornou voľbou.

K zimnej záhrade rovnako ako k tej klasickej patrí aj pohodlné sedenie, ktoré vám zabezpečia rôzne moderné záhradné sety napr. z umelého ratanu.

Záhradné sety z umelého ratanu vhodné do exteriéru aj interiéru

Umelé ratanové záhradné sety sú naozaj ideálnym riešením nielen pre klasické záhrady, terasy a altánky, ale aj pre umiestnenie v interiéri, napr. v zimných záhradách či na verandách.

Záhradné sety z umelého ratanu najčastejšie pozostávajú z dvoch kresiel a stolíka, prípadne aj ďalšieho dvojkresla v rôznych farebných prevedeniach, napr. v hnedej, šedej, antracitovej, alebo béžovej farbe. Doplnené bývajú pohodlnými textilnými vankúšikmi. Veľmi moderné sú aj záhradné sety z umelého ratanu v prevedení rohovej sedacej súpravy a praktického stolíka.

záhradný nábytok

Nezabudnite na sedáky, deku či vankúšiky

Kovové záhradné sety – elegancia, ktorá nestarne

Elegantné kovové záhradné sety v podobe stoličiek so stolíkom v bielej či jemne patinovanej farbe môžu byť tiež zaujímavým doplnkom vašej zimnej záhrady. Takéto romantické sedenie vytvorí skvelý dojem pôvabnej francúzskej elegancie a šarmu.

Výber toho správneho záhradného sedenia je len na vás. Množstvo inšpirácií nájdete nielen v časopisoch o záhradách, ale aj na internete.

Pridaj komentár