Vytiahnite tepláky zo skrine!

Nenechajte tepláky v skrini

Všimli ste si, že na ulici sa pohybuje stále viac ľudí, ktorí majú na sebe tepláky? Možno vás pohľad na nich najprv pobúril… Veď už celú večnosť považované za druh odevu, ktorý sa nosí len na športovanie či leňošenie doma. Je to ale naozaj tak? Skutočne si ich môžeme obliecť iba keď nie sme na očiach iným ľuďom? Doba sa našťastie zmenila, preto ak ich máte v skrini, hrdo ich vytiahnite hoci aj do mesta na nákupy, pretože tepláky sú momentálne IN. Samozrejme nie sú tepláky ako tepláky. Určite sa v spoločnosti neukazujte v starých vyťahaných teplákoch. Radšej si pozrite aktuálnu ponuku v obchodoch, aby ste mali lepšiu predstavu o tom, aké sa nosia v súčasnosti.

tepláky

Čím osobitejší štýl, tým lepšie

Vyberáme tepláky

Tie, ktoré sa nosia dnes sa od tých z nášho detstva veľmi líšia. Dnešné teplákové nohavice sú väčšinou jednoduché. Nemajú na sebe žiadne nezmyselné nápisy či potlače a dajú sa nosiť s takmer čímkoľvek. Veľmi populárne sú tzv. pudlové či hárem strihy, ako aj štýl boyfriend. Keď vyberáte tepláky, uistite sa, že kupujete kvalitu a hlavne dbajte na to, aby ste zvolili vhodný strih. To, že vyzerajú skvele na figuríne v obchode ešte neznamená, že tak budú vyzerať aj na vás, preto si bez poriadneho skúšania žiadne ani nekupujte. Nie všetky z nich totiž budú lichotiť vašej postave. Najmä ak nemáte modelkovské miery a vaša postava je typicky ženská – to znamená, že máte väčšie boky alebo zadok.

tepláky

Kto povedal, že sú len na doma?

Ako ich nosiť?

Ak stojíte pred zrkadlom vo vašich teplákoch a máte v pláne doladiť ich nejakou športovou mikinou, asi by ste si ich mali radšej rýchlo vyzliecť. Nesnažte sa silou-mocou vytvoriť športový outfit, teda za predpokladu, že sa nechystáte do fitka. Tepláky sa perfektne kombinujú s jednoduchým topom, najlepšie s tielkom, no krok vedľa nespravíte ani ak k nim zvolíte pekný sveter či dokonca košeľu. Vďačnou kombináciou sú tepláky, biele tielko a zaujímavý cardigan, v prípade, že je vonku chladnejšie, zvoľte k nim štýlovú koženú bundu a budete neprehliadnuteľná. Čo sa týka obuvi, k teplákom si môžete obuť obyčajné tenisky, ak ale túžite po malej rebélii, siahnite po mokasínach, balerínkach či dokonca topánkach na vysokom podpätku.

Pridaj komentár