Vitrína na zákusky moderná a funkčná 

Cukrárne, zmrzlinárne a kaviarne, ktoré chcú nalákať zákazníka na chutné zákusky či zmrzlinu, by mali svoje výrobky a pečivo patrične vystavovať. K tomuto účelu slúžia gastronomické cukrárenské pulty a vitríny. Tieto gastro zariadenia umožňujú  nielen lákavým spôsobom prezentáciu lahodných sladkosti, ale aj ich skladovanie pri správnej teplote. Takéto chladiace vitríny na zákusky sú výkladnou skriňou každej cukrárne. Vďaka efektnému vystavovaniu cukrárskych výrobkov sa môže výrazne zvýšiť ich predaj. 

Zákazník u vitríny
Prehľadná vitrína uľahčí vašim zákazníkom výber.

Cukrárenská vitrína na zákusky 

Dnešné chladiace cukrárske vitríny sú moderne a funkčne navrhnuté zariadenia. Majú zaujímavé a pre zákazníka pohodlné riešenia na uľahčenie vystavovania a skladovania chutných zákuskov. Na trhu je  množstvo moderných a funkčných modelov s rôznymi technickými parametrami. Ponúkané modely sú vybavené chladiacou jednotkou aj s núteným chladením či automatickým odparovaním kondenzátu. Majú LED osvetlenie a pevné aj nastaviteľné police. Líšia sa veľkosťou, použitým materiálom na ich výrobu,  počtom políc a typom výkladného skla. To môže byť rovné alebo zaoblené. 

Vitríny sú súčasťou interiéru prevádzky 

Prezentačné vitríny na zákusky sa dajú dokonale zladiť so štýlom a charakterom stravovacieho zariadenia. Veľké cukrárne aj malé kaviarne si môžu vybrať typ a veľkosť zariadenia v závislosti od svojich potrieb a druhu prevádzkových priestorov. Mnohé  gastronomické cukrárske vitríny sú charakteristické moderným a vysoko kvalitným spracovaním. Vyznačujú sa tiež vysokou úrovňou estetiky a funkčnosti a ľahko sa čistia. Ide o energeticky úsporné zariadenia, ktoré sa pohodlne používajú. 

vitrína na zákusky v interiéru
Cukrárenská vitrína môže byť pekne zladená s interiérom vašej prevádzky.

Ako si vybrať vitrínu na zákusky? 

Pri rozhodovaní sa akú vitrínu na zákusky si zaobstarať práve pre to svoje gastro zariadenie prichádza do úvahy niekoľko hľadísk. Je to typ chladenia vitríny, kapacita v litroch, jej rozmery a nakoniec je to samozrejme aj cena. Chladiaca vitrína môže byť pripevnená k podlahe alebo má kolieska umožňujúcich jej ľahké premiestňovanie. Presklená vitrína s osvetlením ponúka optimálny zákaznícky servis cukrárňam a pekárňam aj tým, že uľahčuje výber cukrárskych výrobkov. LED osvetlenie a posuvné sklenené dvierka zaisťujú, že jednotlivé  produkty sú prehľadne a detailne vystavené očiam zákazníkov.  

Pridaj komentár