Viete, aká by mala byť kabelka pre mamičky?

kabelka

Kabelka už musí slúžiť nie len mamičke, ale aj dieťaťu

Kabelka pre mamičky

Keď do vášho života prídu deti, musíte tomu prispôsobiť mnoho vecí. Jednou z tých vecí je aj kabelka, do ktorej okrem svojich vecí už musíte vmestiť aj veci vášho dieťaťa. To samozrejme v prípade, že nechcete nosiť kabelku a k tomu prebaľovaciu tašku na plienky, fľašky a pod.

Miesto šminiek plienky

Keď je dieťa malé a chcete s ním niekam ísť, čo i len na prechádzku na ulicu, potrebuje so sebou zobrať kopec vecí. Okrem svojich vecí ako telefón, peňaženka, kľúče, balzam na pery, dáždnik atď. tam ešte musíte vmestiť plienky, vlhčené obrúsky, podušku na prebaľovanie, krémiky, fľašku, detské oblečenie, hračky, cumlíky. Vecí, ktoré taká mamička potrebuje môže byť ale oveľa viac.

Nájdite si kabelku, ktorá je praktická

kabelka

Kabelka pre mamičky – praktická aj „in“

To znamená, že aby sa všetko pomestilo kabelka musí byť veľká a priestranná. Hoci o veľké kabelky v obchodoch nie je núdza, nájsť vhodnú kabelku nemusí byť až také jednoduché. Preto sa môže stať, že kým narazíte na kabelku, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky, vyskúšate niekoľko druhov. Kabelka síce môže byť veľká, no to neznamená, že je aj dobre riešená. Teda tak, aby ste mali k dôležitým veciam ako mobil, peňaženka, kľúče, ľahký a rýchly prístup. Loviť totiž tieto veci spomedzi plienok a ostatných vecí môže byť o nervy. Rôzne vrecká, či už vnútorné alebo vonkajšie by teda nemali na kabelke chýbať. Aby ste mali voľné ruky a mohli sa venovať dieťaťu a nie držaniu kabelky, vyberajte kabelku s dlhšími ramienkami, aby sa vám dala pohodlne prehodiť cez rameno.

Zohnať si kabelku, do ktorej sa vám pohodlne všetko zmestí sa naozaj oplatí, pretože vám to ušetrí starosti s nanášaním ďalšej tašky. Budete mať voľnejšie ruky a hlavne budete mať všetko pokope a nemusíte rozmýšľať čo ste do ktorej tašky dali. S vyberaním a kúpou si teda kľudne dajte načas. Veď kabelka má slúžiť pre vás a vaše pohodlie.

Pridaj komentár