Trezor do bytu nemusí byť úplne mini 

     Pred kúpou toho správneho zabezpečovacieho trezorového systému sa oplatí bližšie pozrieť na ponuku renomovaných výrobcov. Domáci mini trezor by mal mať certifikát CE a minimálne dvojročnú záruku. Na domáce použitie najlepšie poslúži model triedy S1, ktorý je vybavený kľúčovým, kombinovaným alebo elektronickým zámkom. Aký ale domáci trezor si nakoniec vybrať? 

 

trezor dizajn
Pri výbere domáceho trezoru sa oplatí preskúmať ponuku viacerých renomovaných výrobcov.

Ponuka mini trezorov je skutočne pestrá 

     Na našom trhu existuje široká škála bezpečnostných systémov, vďaka ktorým ľahko nájdeme produkt ušitý na mieru našim vlastným potrebám a očakávaniam. Bezpečný a certifikovaný domáci trezor sa stáva stále častejšie súčasťou našich domácností. Z rôznych dôvodov, samozrejme.  Nábytkový a kancelársky model je vybavený viacvrstvovými dverami, zámkom zabezpečeným pancierovou doskou, uzamykacím mechanizmom a výškovo nastaviteľnými policami. Stabilná oceľová konštrukcia so zvýšenou tepelnou odolnosťou a odolnosťou proti vlámaniu splní očakávania aj tých najnáročnejších. Trezory mini sú dostupné v mnohých farebných, veľkostných aj bezpečnostných prevedeniach. Renomovaní výrobcovia ponúkajú desiatky  modelov, ktoré je možné objednať osobne, telefonicky alebo aj online. 

mini trezor čierny
Na trhu sú stovky rozličných modelov z hľadiska odlišného dizajnu, veľkosti i bezpečnosti.

Trezor mini v  rôznych modelových riešeniach

        Domáce trezory sú určené pre ľudí, ktorým záleží na optimálnej ochrane vlastného majetku. Malý domáci trezor buď vstavaný alebo voľne stojaci je veľmi obľúbený. Väčšina modelov je vybavená elektronickým zámkom alebo zámkom na kľúč. Mini trezory sú ideálnou možnosťou pre tých, ktorí hľadajú vhodné zariadenie na uloženie šperkov, dôležitých dokumentov, cenných papierov alebo peňazí. Na druhej strane, väčší domáci trezor poslúži najmä ľuďom, ktorí majú umelecké predmety, zbierajú staré zbrane a potrebujú si bezpečne uložiť objemnejšie  predmety. Pred zakúpením masívnejšieho modelu sa oplatí uistiť sa o vhodnej pevnosti stropu. Okrem toho nezabudnite trezor umiestniť na veľmi diskrétne miesto. 

    Pre mini trezor sa rozhodujeme z niekoľkých praktických dôležitých dôvodov. V prvom rade myslíme na dostatočnú ochranu drahých a vzácnych predmetov, ktoré chceme chrániť pred tretími stranami. Šperky či peniaze bežne ukladáme do domácich trezorov. Pre niektorých ľudí sú cennými predmetmi dokumenty, pevné disky alebo notebooky. V ponuke renomovaných výrobcov sú aj ohňovzdorné mini trezory, chrániace ich obsah pred spálením pri prípadnom požiari. 

Pridaj komentár