Tašky cez rameno – praktický módny doplnok na každý deň

Tašky cez rameno, cez plece či tašky známe aj ako crossbody majú okrem dámskej módy svoje dôležité miesto aj v pánskych outfitoch. Navyše sa výborne hodia ku každému praktickému, modernému a aktívnemu mužovi. Kožené, textilné, športové aj elegantné tašky cez rameno rôznych rozmerov, skvele doplnia pánsky outfit. Pôsobia veľmi štýlovo a zároveň slúžia ako maximálne praktický doplnok, ktorý využijete nielen na cestovanie, dovolenky či do práce, ale aj pri bežných voľnočasových príležitostiach. A to napríklad rande či posedenie s priateľmi. Športová či tzv. tepláková móda vhodná na tréningy a do posilňovní s takýmto typom tašiek tiež počíta. Ak si teda zvolíte ich športovejšiu (napr. textilnú) verziu s väčším objemom, určite neoľutujete.

Tašky cez rameno

Tašky cez rameno sú obľúbené aj u pánov

Tašky cez rameno na niekoľko spôsobov

Tašky cez rameno sú využiteľné na mnoho spôsobov. Rovnako dobre sa hodia na voľný čas, ako aj k formálnemu elegantnému outfitu do kancelárie. Tam si samozrejme vyberáme elegantnejšie kožené prevedenie či dokonca multifunkčnú koženú tašku cez rameno, ktorá sa dá nosiť aj ako aktovka, prípadne ako diplomatka.  Svojou veľkosťou je uspôsobená aj na nosenie väčších predmetov, napr. notebooku. Na cestovanie a dovolenky sú veľmi praktické menšie tašky cez rameno s rozmermi okolo 20×25 cm. V nich by sa vám malo pohodlne zmestiť všetko potrebné, čo v lietadle alebo inom dopravnom prostriedku potrebujete mať pri sebe (napr. peňaženka, doklady, letenky, víza atď). Ruky pritom budete mať stále voľné na nosenie ostatnej batožiny.

Tašky cez rameno

Praktický doplnok na každý deň

Zabudnite na predsudky! „Tašky cez rameno sú lepšia voľba ako igelitky“

Ak ešte stále váhate s kúpou pánskej tašky cez rameno a považujete všetky tašky a kabelky za výhradne dámsku záležitosť, zabudnite čím skôr na predsudky. Skúste sa v meste dobre poobzerať okolo seba. Rýchlo zistíte, že tašky cez rameno už využíva množstvo mužov rôzneho veku aj postavenia.  Je isté, že sú lepšou voľbou ako igelitky či vrecká nohavíc napchaté až na prasknutie.

Pridaj komentár