Skrinka pod TV – obľúbený a veľmi praktický nábytok

Zariaďujete obývačku? Nezabúdajte, že dôležitá je aj skrinka pod TV!

skrinka pod TV

Skrinka pod TV sa stane vašim skvelým pomocníkom v obývačke

Obývacia izba ako spoločenské centrum domácnosti musí väčšinou spĺňať funkciu príjemného a pohodlného miesta pre rodinný relax a tiež musí byť dostatočne reprezentatívnym miestom, pretože väčšinu všetkých návštev, ktoré k nám zavítajú, usadíme práve v tejto miestnosti. A tak zariaďovanie obývacej izby spočíva najmä v dvoch základných etapách. Prvou je vytvorenie zóny na sedenie v podobe dostatočne priestrannej sedacej súpravy a druhou etapou je výber vhodného nábytku, ktorý najčastejšie tvorí najmä kvalitná a šikovná skrinka pod TV. V domácnostiach, kde dostal prednosť najmä moderný minimalistický štýl, sa často môžete stretnúť s obývacou izbou vybavenou práve týmito dvomi či tromi najdôležitejšími kúskami nábytku – sedačkou, skrinkou pod TV a poprípade konferenčným stolíkom. Takéto vybavenie je ideálnym riešením aj pre zariadenie obývačky s menšou rozlohou.

Skrinka pod TV sa môže hodiť aj do iných miestností

Praktická nízka skrinka pod TV s množstvom úložného priestoru nájde svoje využitie nielen v obývacej izbe, ale napr. aj v pracovni, v spálni či v študentskej izbe vášho dospievajúceho syna či dcéry, ktorý už častejšie ocenia skôr súkromný filmový večer s priateľmi vo svojej izbe ako sledovanie televízora s rodičmi v spoločnej obývačke. Pri kúpe skrinky pod TV však treba zohľadniť vždy aj štýl a prevedenie ostatného zariadenia, ktoré sa už v miestnosti nachádza a kupovať len skrinku, ktorá dokonale zapadne.

Praktická a moderná zároveň

skrinky pod TV

www.drevona.sk ponúka moderné aj praktické skrinky pod TV!

Skrinka pod TV nerieši len problém kam s televízorom, ktorý nakoniec môžeme pomocou držiakov pokojne zavesiť aj na stenu priamo nad TV skrinku alebo TV stolík, ale predovšetkým poskytuje úložné priestory aj pre ostatné médiá, napr. na satelitný prístroj, domáce kino, prípadne aj pre ďalšie zariadenia a tiež vďaka nej zabránime množstvu povaľujúcich sa káblov, ktoré v peknej obývacej izbe nepôsobia príliš vkusne. Skrinka pod TV môže byť svojím dizajnom (napr. kombinácia bielej a čiernej, presklené dvierka a plochy) zároveň veľmi moderným a efektným prvkom vášho interiéru.

Pridaj komentár