Topánky na platforme

topánky na platforme

Nápadité topánky na platforme

Prečo milujeme topánky na platforme?

Topánky na platforme sú veľmi moderným a obľúbeným kúskom obuvi a práve pre ich sexi vzhľad sú módnym trendom aj medzi zahraničnými celebritami. Výhodou lodičiek na platforme je, že nohy opticky zmenšujú a poskytujú chodidlám dostatočnú oporu. Krásne lodičky na platforme nepomáhajú len dokonalému vzhľadu vášho chodidla, ale pomôžu aj s výškou. Pre tento typ lodičiek je charakteristický nielen vysoký podpätok, ale aj vyvýšená predná časť podrážky pod klenbou a prstami chodidla, čo umožňuje, že rozdiel medzi výškou, kde sa nachádza päta a výškou, kde je špička nie je až taký výrazný ako pri klasických lodičkách. Ak to s výškou opätkov príliš nepreženiete, môže sa päta a špička nachádzať dokonca aj v rovnakej výške. Topánky na platforme nám tým umožňujú oveľa  pohodlnejšiu chôdzu.

Topánky na klinovej platforme

Veľmi elegantné a pohodlné sú aj topánky na klinovej platforme, ktoré poskytujú oporu nohe po celej dĺžke vďaka čomu sú obľúbené aj na bežné nosenie. Ideálnou voľbou sú pre ženy, ktoré sa nechcú vzdať efektu vysokých lodičiek a zároveň ani pohodlia a určitého komfortu pri nosení topánok. Ich nosenie aj napriek výške nie je také náročné a vyčerpávajúce, najmä ak sú zhotovené z odľahčených materiálov. Topánky na platforme v podobe klinu sa výborne hodia k šatám, sukniam, ale aj k džínsom či šortkám. Použitie klinovej platformy už nie je bežné iba pri lodičkách s otvorenou či uzavretou špičkou, ale využíva sa aj pri členkových topánkach, čižmách, sandáloch a dokonca už môžete bežne nájsť aj tenisky s klinovou platformou.

topánky na platforme

Aké sú vaše obľúbené topánky na platforme?

Aspoň jedny topánky na platforme či kline

Topánky na platforme či klinovej platforme by rozhodne nemali chýbať v botníku žiadnej dámy. Ideálne sú lodičky na platforme telovej farby, ktoré sú výborne kombinovateľné takmer ku všetkému a tiež sandále na klinovej platforme napr. s farebným kvetinovým vzorom, ktoré sa zase výborne hodia k sviežemu letnému outfitu. Najlepšiu ponuku topánok na platforme nájdete aj na tejto stránke.

Pridaj komentár