Pištole

Pištole na ktoré sa môžete spoľahnúť

pištole

Zbrane Desert Eagle sú vyrábané v Izraeli

Tak ako zrejme pri všetkých produktoch, aj pri pištoliach poznáme kvalitné a menej kvalitné výrobky. Tu však hrá kvalita a spoľahlivosť oveľa väčšiu úlohu, ako pri bežne používaných produktoch, ako sú napríklad elektrospotrebiče. V prípade, že vám zlyhá mikrovlnka alebo televízia tak zavoláte do servisu a problém je vyriešený, ale ak vám v nevhodnej situácii zlyhá pištoľ môže to mať tragické následky. Preto vám dnes predstavíme pištole, ktoré patria medzi overenú kvalitu už dlhšie.

Pištole Desert Eagle .357 Magnum

Tieto zbrane sa vyrábajú v Izraeli, ktorý je „preslávený“ tým, že sa takmer stále nachádza vo vojnovom stave a tak aj stálom ohrození. Zbrane vyrábané v takýchto podmienkach jednoducho musia dosahovať vysokú kvalitu a tú izraelský Desert Eagle jednoznačne má. Tí, ktorí sa o zbrane aspoň okrajovo zaujímajú musia tieto pištole poznať, či už z akčných filmov alebo hier. Ide totiž o najväčšiu sériovo vyrábanú automatickú pištoľ na svete, pre ktorú sa dokonca vyvinulo aj špeciálne strelivo . 50 AE. Zaujímavosťou je, že táto zbraň je výsledkom spolupráce izraelskej zbrojovky IMI a americkej Magnum Research. Pištole Desert Eagle sa predávajú v dvoch dĺžkach hlavne, a to 152 mm a 254 mm. Tiež sa dá vyberať medzi rôznymi povrchovými úpravami, ako sú počiernenie, chrómovanie, lakovaný povrch, či mnoho ďalších.

Pištole

Pištole Glock 35 sú určené na športovú streľbu

Glock 35

Tieto pištole sú všeobecne považované za veľmi kvalitné zbrane a podieľajú sa na výzbroji viacerých armád vo svete. Tento typ je však navrhnutý na športovú streľbu a vzorom pri jeho vývine bol Glock 9mm 17L. Na rozdiel od iných typov Glocku sa líši „35-ka“ niektorými črtami, ako sú napríklad predĺžená hlaveň, alebo nastaviteľné zadné mieridlá. Úchop je pohodlný aj pre ľudí s menšou rukou, čo je vhodné napríklad pre ženy. Kapacita zásobníka je desať nábojov. Pištole Glock 35 sú veľmi spoľahlivé a disponujú veľmi vysokou presnosťou.

Pridaj komentár