Nestarnúce dámske lodičky – čo urobiť pre ich pohodlnejšie nosenie?

Dámske lodičky

Čierne a telové dámske lodičky sú najuniverzálnejšou obuvou, po ktorej siahnete kedykoľvek vás čaká dôležité stretnutie, pracovná porada, večera vo dvojici či rodinná oslava. Dámske lodičky sú jednoducho nestarnúcou klasikou a typom obuvi, s ktorým nemôžete nikdy nič pokaziť, či už si ich oblečiete k malým čiernym kokteilkám, džínsom alebo k sukňovému kostýmu. Jediné oblečenie, ku ktorému sa nehodia, je tepláková móda, športové oblečenie či štýlová kuchynská zástera a pravdu povediac pri cvičení alebo v kuchyni pri sporáku by lodičky boli tak trochu aj nepraktické. Ak sú práve lodičky neodmysliteľnou súčasťou nášho pracovného outfitu na rôznych manažérskych postoch, na úradoch, v bankách a podobne, potom si od nich veľmi rady oddýchneme aj pri cestovaní a dovolenkách.

dámske lodičky

Dámske lodičky jednoducho nestarnú

Ako dosiahnuť aby boli dámske lodičky nielen krásne ale aj pohodlnejšie pre naše chodidlá?

Aj keď sú dámske lodičky skutočne krásnou a elegantnou obuvou, ktorá ženským nohám aj celej siluete postavy nesmierne lichotí, predsa len po niekoľkých hodinách strávených v lodičkách netúžime po ničom inom ako si ich konečne vyzuť. Naučiť sa nielen chôdzi, ale aj celodennému noseniu lodičiek nie je nič jednoduché a zväčša je to otázkou zvyku, ale to, čo je naozaj dôležité, je nezabudnúť na fakt, že aj lodičky si môžete vybrať v rôznej kvalite a prevedení, čo sa potom odrazí na komforte, ktorý vašim chodidlám a nohám poskytnú. Pri výbere lodičiek vždy dbajte na prvotriednu kvalitu. Dámske lodičky by nemali byť príliš tvrdé a nepoddajné a s výškou opätku radšej tiež opatrne. Ak máte napr. širšie chodidlo v oblasti prstov, na špicaté lodičky radšej rýchlo zabudnite a zvoľte kompromis v podobe zaguľatenej špičky, ktorá dá vašim prstom viac priestoru.

dámske lodičky

Čierna klasika sa hodí vždy a všade

Malé vylepšenia s veľkým efektom

Vyskúšali ste už pomôcky a malé vylepšenia pre dokonalé pohodlie aj v dámskych lodičkách ako sú gélové vložky, polovložky a silikonové polstielky (napr. na oblasť pod prstami alebo pod pätu)? Ak ešte nie, určite tak čo najskôr urobte, ide len o malé vylepšenie, ale s veľkým efektom a vaše lodičky pre vás už viac nebudú utrpením ani ak v nich strávite niekoľko hodín.

Pridaj komentár