Kožené batohy sú trendy!

Kto kedy povedal, že žena vždy potrebuje mať pri sebe kabelku? Najnovším trendom sú kožené batohy! Sú samozrejme oveľa menšie ako klasické batohy do hôr či na cestovanie a samozrejme elegantnejšie. Ide o inú verziu kabeliek, teda malé kožené batohy, ktoré si ale zavesíte na plecia a máte ruky voľné. Vyrábajú sa v rôznych štýloch aj čo sa týka úpravy kože ale aj farieb a vzorov. Kožené batohy môžu byť z hladkej čiernej kože, kedy pôsobia klasicky a trošku formálnejšie. Alebo sú rôzne farebné, krikľavé, s kresbami, vzormi, nápismi, ktoré sú skôr určené na voľnejšie dni napr. k teplákovej súprave, sú hravé a veselé, často používané mladšími ženami a dievčatami.

kožené batohy

Trendy čierny batoh sa hodí ku každej farbe

Kožené batohy miesto kabelky

Nespoliehajte sa na to, že do takéhoto koženého batohu zbalíte viac vecí ako do kabelky. To nie. Sú však pohodlným a mimoriadne praktickým doplnkom, ktorý navyše dodá vášmu outfitu nový trendy šmrnc. Kožené batohy nemusíte kombinovať len so športovým oblečením. Skvele ich dokombinujete aj k letným šatám, k sukni a blúzke, a taktiež k vysokým podpätkom ako aj k teniskám.

3 tipy na outfit s koženým batohom:

Festivalový vzhľad – vyskúšajte kožené batohy počas tohtoročnej festivalovej sezóny. Krátke rozpárané nohavice z džínsoviny, kvetovanú voľnú blúzku, trendy doplnky (slnečné okuliare, náhrdelníky, a pod.), pohodlné biele tenisky a kožený batoh v bielej alebo béžovej farbe. Práve na festivaloch je batoh mimoriadne praktický.

Základ – základný outfit väčšinou obsahuje jednoduché kúsky v jednoliatej farbe, bez zdobenia a nápisov, ktoré sú pohodlné a s ktorými nič nepokazíte no taktiež bez doplnkov ani neohúrite. Oblečte si teda jednoduché šedé džínsy s úzkym strihom, jednoduché biele tričko, klasické čierne „šnurovačky“ , čierne slnečné okuliare, a čierny napr. lakovaný kožený batoh. S týmito doplnkami dodáte tomuto jednoduchému outfitu ten správny šmrnc.

kožené batohy

Kožené batohy určite nie sú len ženskou záležitosťou

Ak sa chcete vyfintiť štýlovo – čierna blúzka s trblietkami, midi nohavice, lodičky na vysokom podpätku s otvorenou špičkou, béžový klobúk a čierny kožený batoh s potlačou hadej kože. Outfit, s ktorým určite vyniknete aj na neformálnej večernej párty.

Pridaj komentár