Darčeková poukážka na finále európskeho Superpohára bola dobrá voľba

Už dávnejšie sme sa ako partia kamarátov rozhodli venovať jednému nášmu spoločnému známemu ako darček k narodeninám práve darčekovú poukážku na futbal. Dlho sme sa rozhodovali na aký zápas, a či sa bude jednať o konkrétny zápas, alebo necháme výber na neho.

Nakoniec zavážil fakt, že je workoholik a on sám by využitie darčekovej poukážky toľko odkladal, až by prepadla. Tak sme sa rozhodli vybrať mu zápas sami. Avšak pri jeho časovej vyťaženosti bolo možné vyberať zápas iba počas letných mesiacov, a keďže na futbalový zájazd do Brazílie na MS sme financie rozhodne nemali, tak sme museli vymyslieť niečo iné.

Finále európskeho Superpohára sa stalo našou záchranou

darčeková pokážkaKeď sme teda hľadali kvalitnú alternatívu, začínali sme už byť mierne zúfalí. Avšak situáciu zachránilo finále európskeho Superpohára. Práve na tento exkluzívny zápas sme sa rozhodli zakúpiť darčekovú poukážku a tak sme nedali kamarátovi šancu sa z tohto futbalového zájazdu vyvliecť.

Keďže zápas sa odohral medzi víťazmi Ligy Majstrov a európskeho pohára UEFA, dlho sme nevedeli, na aký zápas sme vlastne danú darčekovú poukážku zakúpili. Ale po skončení oboch súťaží bola naša radosť o to väčšia. Finále Sueprpohára sa totiž uskutočnilo medzi realom madrid a FC Sevilla. Teda medzi dvomi zástupcami španielskej La Ligy.

Darčeková poukážka na ozaj kvalitný zápas

A kvalita týchto protihráčov sa potvrdila aj priamo na trávniku. Hoci sa oficiálne ligové súťaže ešte poriadne ani nezačali, tímy odohrali kvalitný zápas s množstvom šancí. Nakoniec bol rozhodujúcim ťažidlom na váhach  šperk Bielho baletu, Christiano Ronaldo. Tento jedinečný hráč si dvoma gólmi vyslúžil aj ocenenie Muž zápasu. Toto ocenenie mu dokonca odovzdal jeho bývalý tréner Sir Alex Ferguson.

Aj keď sa nám zo začiatku zdal darčekový poukaz na konkrétny zápas ako poriadne riskantný darček, ukázal sa ako skvelá voľba. Hlavne pokiaľ sa chystáte obdarovať niekoho časovo zaneprázdneného. Pokiaľ bude mať dostatok času, tak ju rozhodne využije. A jeho vďačnosť a spokojnosť bude odmenou aj pre vás.

Pridaj komentár