Dámske košele, blúzky a tuniky v „boho“ štýle

Ak hľadáte tie správne a módne kombinácie na leto, určite sa zamerajte na tzv. „boho“ bohémsky štýl, ktorý je momentálne veľmi aktuálny a trendy. Boho štýl je veľmi osobitý, jedinečný a nápaditý a ak sa nebojíte vytŕčať z davu, kombinovať aj nekombinovateľné a nechýba vám odvaha ani fantázia, potom bude pre vás práve tento štýl tým pravým. Dámske košele, blúzky a tuniky v tomto štýle rozhodne nemôžu chýbať a dopriať si ich môžete nielen v rôznych dĺžkach, ale aj v pestrejších farbách a etno vzoroch. Rôzne farebné ornamenty, strapce, šnúrky, ale aj čipka – to všetko je dovolené a dámske košele, blúzky aj tuniky v takýchto kreáciách vyzerajú naozaj bohémsky a trendy.

Biela nikdy nesklame!

Dámska košeľa v boho štýle

Užite si leto v bohémskom štýle!

Okrem pestrofarebných ornamentov a vzorov môžete však vsadiť aj na dokonale čistú a krásnu bielu farbu. Biela je úžasnou farbou, ktorá nikdy nesklame a v žiadnom dámskom šatníku by nemala chýbať. Voľnejšie biele dámske košele, jemné biele blúzky či tuniky s čipkovými motívmi alebo s prvkami folklóru (napr. s výšivkou, volánom, šnurovaním) sú absolútne dokonalé a pôsobia nielen bohémsky, ale aj veľmi žensky. Taktiež voľné, padavé biele d

Dámske košele a blúzky odhaľujúce jedno či obe ramená (napr. na gumičku v oblasti ramien) prepásané širokým výrazným opaskom vyzerajú v kombinácii s dlhou sukňou alebo s džínsovými šortkami a veľkými etno náušnicami naozaj neodolateľne.

Dámske košele a blúzky – ideálne k džínsom, sukniam aj šortkám

Dámske košele, blúzky aj tuniky môžu mať tak pestrú a širokú škálu strihov, farieb a prevedení, že ich dokážeme výborne zladiť a skombinovať k čomukoľvek. Výborne môžu vyzerať v kombinácii s elegantnou módou, ale rovnako dobrý efekt dosiahnete, aj keď ich skombinujete s džínsami či roztrhanými džínsovými šortkami. A práve „boho“ štýl takýmto kombináciám praje, tak prečo to nevyužiť a nevykročiť do letných dní naozaj bohémsky?

Pridaj komentár