Dámske blúzky jednoducho musíte mať

Nič nepredstavuje jednoduchú eleganciu viac ako klasické biele dámske blúzky. Vždy, keď sa neviete rozhodnúť čo na seba. Keď sa chystáte na pohovor do práce, na dôležité pracovné stretnutie, do divadla na vystúpenie, na prvé rande či prvú návštevu budúcich svokrovcov. S dámskou blúzkou nič nepokazíte a neurazíte ani náročnú spoločnosť. Podľa výberu spodnej časti oblečenia sa môžu kombinovať s topánkami na vysokom podpätku ako aj s jednoduchými bielymi teniskami. Je to jednoznačne celoročný nevyhnutný kúsok odevu a štýlové oblečenie na každú príležitosť.

Bielou blúzkou nikdy nič nepokazíte.

Rôzne dámske blúzky pre rôzne ženy

Dámske blúzky dnes môžete nájsť rôzne. Okrem klasického strihu, ktorý je stále dostupný (vždy bol a predpokladá sa, že aj bude), sú rôzne nové asymetrické, s rozšírenými rukávmi, s volánikmi, s veľkým golierom, so zapínaním na chrbte… a podobne. No pri toľkých rôznych verziách štýlov a strihov dámskych blúzok k dispozícii, ako si vybrať tie správne na svoju postavu? Aby ste vedeli, ktoré dámske blúzky vám najlepšie sedia, musíte si všetky druhy vyskúšať a porovnať.

Dámske blúzky

Strih blúzky si vyberajte podľa svojho vkusu a postavy.

Zvážte aj nasledovné:

  • Štruktúrovaný golier – golier na dámskej blúzke môže krásne rozžiariť tvár a dodáva rafinovanú povrchovú úpravu. Dámske blúzky s výrazným alebo robustným golierom, ktoré držia svoj tvar, sú jednoznačne obľúbené.
  • Strechová bavlna – pridanie trochu elasticity do klasickej bielej blúzky ju pomáha udržiavať bez pokrčených záhybov a poskytuje maximálny komfort pri nosení.
  • Švy ženských kriviek – bez ohľadu na tvar tela, ak ide o dámske blúzky, prispôsobený na mieru štýl je vždy lichotivejší než voľný, neforemný tvar vreca. Švy zabezpečujú hladký vzhľad a s dlhými líniami pôsobia zoštíhľujúco.
  • Priehľadnosť materiálu – dámske blúzky by mali byť dostatočne tenké, aby sa dali vrstviť, no tiež dostatočne nepriehľadné, aby sa pod ne nemuselo nosiť tielko, alebo aby nepresvitala spodná bielizeň.
  • Dĺžka blúzky – zaoblený predĺžený spodok blúzky je ideálny na zapravenie, čo pôsobí zoštíhľujúco. Ak sa nosí voľne nezapravená, vizuálne upozorňuje na stred než na vaše boky. Udržuje teda rovnováhu tela.

Pridaj komentár